Jak, gdzie i za ile kupić bilety na mecz z Unią Leszno

Żużlowcy składywęgla.pl Polonii Bydgoszcz w niedzielę zmierzą się z Fogo Unią Leszno. Mecz zaplanowano na 18.30. Można już kupować na niego bilety.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Do piątku wejściówki kupować można w kasie klubu mieszczącej się w budynku administracyjnym. We wtorek i środę kasa będzie czynna od 11 do 16, w czwartek od 9 do 16, a w piątek od 11 do 18.

W weekend sprzedaż przeniesie się do kas pod Trybuną Główną. W sobotę bilety nabywać można od 10 do 14, a w dzień meczu od godz. 12.

Można jednak uniknąć podwójnej wizyty na stadionie, albo stania w kolejce przed samym meczem. W tym celu należy kupić bilet przez internet, na stronie kupbilet.pl. Tak zakupioną wejściówkę trzeba wydrukować na domowej drukarce. Będzie na niej kod kreskowy, który upoważnia do wejścia na stadion. Nie ma więc konieczności dodatkowej wymiany voucherów na bilety.

Bilety kosztują od 220 zł za wejściówkę VIP (w cenę wliczone są miejsce na trybunie głównej, catering, parking i program zawodów), 75 zł za bilet na trybunę główną, 35 zł na sektor A, 28 zł na sektor B 28 zł i 15 zł za bilet Młody Kibic (dla dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat). Dzieci poniżej 7 lat wchodzą bezpłatnie.