Piknik z żużlowcami. Też możesz na niego iść

Wystarczy mieć karnet albo kartę kibica, aby skorzystać z zaproszenia składywęgla.pl Polonii Bydgoszcz i iść do parku maszyn na piknik z żużlowcami.
- Wolna sobota w towarzystwie Grega Hancocka, kiełbaska pieczona przy ognisku z Saszką Łoktajewem, łyk orzeźwiającego napoju z pianką i toast za sukcesy na torze z Robertem Kościechą, a może gra w bule z Jarosławem Deresińskim - tak klub zachęca kibiców do przyjścia na piknik.

Na wymienione atrakcje mogą liczyć najwierniejsi kibice drużyny składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz, którzy zakupili karnety i Karty Super Kibic na sezon żużlowy 2013, 27 lipca podczas rodzinnego pikniku na Polonii.

- Dla naszych najwierniejszych fanów organizujemy otwarty parking w nieco innej niż dotychczas formule - mówi prezes Polonii Jarosław Deresiński. - W czasie rodzinnego pikniku kibice będą mogli nie tylko spotkać się z żużlowcami, zwiedzić park maszyn i zrobić sobie zdjęcie na motocyklach, ale także skorzystać z atrakcji, które dla nich przygotowaliśmy - zachwala. W planach jest m.in. stworzenie strefy Młodego Kibica. W parku maszyn stanie też scena, na której będą organizowane konkursy i przeprowadzane wywiady z zawodnikami. Piknik uświetni pokaz zabytkowych motocykli i samochodów i ognisko.

Na otwarty parking wejść będą mogli posiadacze karnetów i Kart Super Kibica. Swój udział potwierdzili wszyscy zawodnicy poza Hansem Andersenem, który awansował do finałów Indywidualnych Mistrzostw Europy i tego dnia wystartuje w pierwszym z nich w Gdańsku.

Dla tych, którzy nie mają karnetów, ani kart kibica jest szansa, aby wejść na otwarty parking. W tym celu należy wyrobić kartę Super Kibic.

Karta Super Kibic to program lojalnościowy umożliwiający angażowanie się w życie klubu. Jednocześnie jest cegiełką dla Polonii. Kosztuje 30 zł dla osoby uczącej się do 26 roku życia i 50 zł dla osoby dorosłej.