Woźniak zmarnował szansę. Bydgoszczanin poza podium MIMP

Na ósmym miejscu w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu uplasował się zawodnik Składywęgla.pl Polonii Szymon Woźniak. Zwyciężył Patryk Dudek.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Rozgrywane w Tarnowie zawody miały jednego bohatera. Junior Falubazu Zielona Góra zdobył komplet punktów. Zawiódł Szymon Woźniak. Wygrał tylko jeden wyścig. Po trzech seriach startów miał jeszcze szansę na podium, ale w dwóch swoich ostatnich biegach zdobył zaledwie punkt.

Wyniki: 1. Patryk Dudek 15; 2. Paweł Przedpełski 13; 3. Bartosz Zmarzlik 12; 4. Kacper Gomólski 10; 5. Łukasz Sówka 9; 6. Adam Strzelec 8; 7. Krystian Pieszczek 7; 8. Szymon Woźniak 7 (2, 1, 3, 0, 1); 9. Oskar Fajfer 7; 10. Kamil Adamczewski 6; 11. Artur Czaja 6; 12. Adrian Cyfer 6; 13. Kamil Pulczyński 5; 14. Łukasz Przedpełski 4; 15. Łukasz Bojarski 4; 16. Hubert Łęgowik 1.