Jest decyzja. Polonia bez Hougaarda w meczu z Marmą

Patrick Hougaard nie znajdzie się w składzie bydgoskiej drużyny w meczu 4. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Rywalem Polonii będzie PGE Marma Rzeszów.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Do soboty była jednak nadzieja, że Hougaard, który kilkanaście dni temu złamał kciuk, będzie w stanie pojechać w prestiżowym pojedynku z ekipą z Rzeszowa. - Niestety tak się nie stanie. Rozmawialiśmy przez telefon. Patrick powiedział, że lekarze robili co mogli, ale ręka nadal go boli i nie ma sensu ryzykować. Dlatego też w niedzielę na pewno nie pojedzie - mówi trener naszych żużlowców Jacek Woźniak.

W sobotę jego podopieczni trenowali na bydgoskim torze. - Pogoda była idealna. Czasem trochę padało, ale podobna aura zapowiadana jest na niedzielę więc tor powinien być taki sam, jak podczas treningu - dodał szkoleniowiec. W zajęciach nie uczestniczył Hans Andersen, który do Bydgoszczy dotrze w niedzielne przedpołudnie.Składy:

Polonia: 9. Robert Kościecha, 10. Dennis Andersson, 11. Hans Andersen, 12. Mateusz Szczepaniak, 13. Marcin Jędrzejewski, 14. Bartosz Bietracki, 15. Szymon Woźniak.

PGE Marma: 1. Kenni Larsen, 2. Paweł Miesiąc, 3. Scott Nicholla, 4. Peter Ljung, 5. Maciej Kuciapa, 6. Łukasz Sówka.

Początek niedzielnego meczu o 16.30