Polonia będzie miała trenera. Podpis w tym tygodniu

Prezes bydgoskiej Polonii Andrzej Polkowski zapowiada, że w ciągu kilku dni podpisze umowę ze szkoleniowcem żużlowej drużyny. Niespodzianki nie ma. Będzie nim Jacek Woźniak
Trener pozostanie więc na swoim stanowisku. - To, że wcześniej nie przedłużaliśmy umowy z Jackiem niczego nie znaczy. Jacek zdawał sobie sprawę, że zmiany na stanowisku trenera klub nie przewidywał. Sądzę, że sprawę sfinalizujemy jeszcze w tym tygodniu - mówi Polkowski.

Polonia ma na razie kontrakty z trzema seniorami: Patrikiem Hougaardem, Marcinem Jędrzejewskim oraz Szymonem Woźniakiem, który w przyszłym sezonie przestaje już startować jako młodzieżowiec. W odwodzie pozostaje Robert Kościecha. Prowadzone są rozmowy z Robertem Miśkowiakiem

- Jeśli będą konkrety, przekażemy takie informacje. Negocjujemy z kilkoma zawodnikami. Te rozmowy są może trochę łatwiejsze niż bywały do tej pory. Natomiast wiele się wyjaśni po rozwiązaniu kwestii drużyn występujących w ekstralidze. Jestem przekonany, że Rzeszów w niej wystartuje. Po 19 grudnia będziemy mieć więcej informacji w sprawie kształtu drużyny - mówi prezes Polonii.

Czy będzie silniejsza, jak zapowiadał przewodniczący rady nadzorczej Józef Gramza? - pytamy.

- Silniejsza? Nie wiem. To kwestia oceny, ale nie wypada mi się nie zgodzić z panem przewodniczącym - odpowiada Polkowski.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz