Sport.pl

Prezes Orła Łódź wysyła żużlowca do Donbasu. Ma jeździć na czołgu

- Mogę mu tylko poradzić, żeby pojechał do Donbasu do Putina i tam może jeździć na czołgu. Równie dobrze może jeździć też w tajdze między drzewami - prezes Orła Łódź Witold Skrzydlewski radził tak żużlowcowi Polonii, Rosjaninowi Andriejowi Kudriaszowowi.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz



W niedzielę w meczu I ligi żużla bydgoska Polonia przegrała z Orłem w Łodzi 40:50. Po spotkaniu szkoleniowiec gości Jacek Woźniak bardzo narzekał na nierówny tor, w którym były dziury. Mecz trwał trzy godziny, prawie dwa razy dłużej niż normalnie. Wiele było przerw spowodowanych upadkami zawodników. - Ja się cieszę, że moi żużlowcy wrócili do domów cali i zdrowi - mówił Woźniak.

Na łamach portalu sportowefakty.pl odpowiedział mu prezes Orła Łódź Witold Skrzydlewski. - Niech te Tyfusy zobaczą, jaki przygotowują u siebie tor. Według mnie ten nasz był dobry. Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy - podkreślił Skrzydlewski. W szpitalu po meczu wylądowali dwaj zawodnicy Orła, Damian Adamczak i Sebastian Niedźwiedź. Junior Polonii Bartosz Bietracki po upadku w swoim pierwszym starcie więcej już się nie pojawił w meczu. Upadał także występujący w bydgoskim zespole Rosjanin Andriej Kudriaszow. - Jeśli ich rosyjski zawodnik zaliczał co rusz "glebę", to mogę mu tylko poradzić, żeby pojechał do Donbasu do Putina i tam może jeździć na czołgu. Równie dobrze może jeździć też w tajdze między drzewami. Wtedy na pewno będzie miał równo - krytykował Skrzydlewski.

Co jeszcze mówił prezes Orła?

Więcej o:
Komentarze (6)
Prezes Orła Łódź wysyła żużlowca do Donbasu. Ma jeździć na czołgu
Zaloguj się
 • billshankly

  Oceniono 24 razy 18

  Prymityw...

 • stapor1

  Oceniono 19 razy 13

  Poziom pijanego grabarza !!!!

 • www1908

  Oceniono 17 razy 9

  Cham i prostak...jak każdy kibuc wstydzewa.

 • trz1920only

  Oceniono 10 razy 6

  Zwykły prostak. Spreparował tor u siebie bo nie mógł się pogodzić z wysoką porażką w Bydgoszczy. Dobrze że nikt z naszych się nie połamał na tamtym torze...

 • alf79

  Oceniono 15 razy 3

  spasiona zydowska k...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX