Agali na wylocie z Zawiszy

Od tego, jak zagra w sobotnim sparingu z Wartą Poznań, zależy czy nigeryjski napastnik, była gwiazda Schalke 04, zostanie w Zawiszy. Jutro na treningu pojawi się Cezary Stefańczyk.
Największa niewiadoma w zespole dotyczy Nigeryjczyka Victora Agalego. Była gwiazda Schalke 04 jest w bardzo złej formie fizycznej. Słabo zagrał w sparingach z Nielbą Wągrowiec i Olimpią Elbląg. Zostanie jeszcze raz sprawdzony w sobotę w meczu z Wartą Poznań. Od tego, jak się zaprezentuje, zależy ewentualna gra nigeryjskiego napastnika w Zawiszy.

Bardzo bliski jest za to przejścia bułgarski bramkarz Bojan Pejkow. Jego występ w sparingu z Olimpią został oceniony pozytywnie przez właściciela WKS Zawisza Radosława Osucha oraz trenera zespołu Janusza Kubota. - Pokazał się z dobrej strony. Ustalamy z jego menedżerem wysokość zarobków tego bramkarza - mówi Osuch. To jest jeszcze rzecz do uzgodnienia. Jutro na treningu Zawiszy pojawi się prawy obrońca ŁKS Cezary Stefańczyk, który rozwiązał umowę z łódzkim klubem, do którego przeszedł z Bydgoszczy latem ub. roku.