Sport.pl

Winna wojewoda, policja i premier - czytelnicy bydgoszcz.sport.pl o zakazie meczu z RPA

- I tak oto tym sposobem nasze miasto jest spychane na margines, widać, że ta gra toczy się w Warszawie - napisał jeden z czytelników portalu bydgoszcz.sport.pl, komentując wydany przez wojewodę Ewę Mes zakaz rozegrania meczu z RPA.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz »

Dostało się wojewodzie, policji oraz premierowi Donaldowi Tuskowi. Czytelnicy wietrzą spisek i pokazują, jak dzięki takim decyzjom Bydgoszcz straciła na swym wizerunku. "Jak można sr... we własne gniazdo" - pytają.

Co to w ogóle jest za urząd "wojewoda"? Kogo ona reprezentuje? Zabrała głos w jakiejś ważnej sprawie, chociażby S5? Ludzie, na kogo my płacimy, oni się bawią za NASZE pieniądze. Na moje po takich jajach to jutro powinno być kilka tysięcy osób pod Urzędem Wojewódzkim. Ale nie, no po co...

canis_majoris

I tak oto tym sposobem nasze miasto jest spychane na margines, widać, że ta gra toczy się w Warszawie. Milczenie Ratusza w tej sprawie jest zastanawiające, ponieważ stadion jest miejski i to prezydent miasta powinien decydować o tym, czy mecz ma się odbyć bądź nie. Gdzie tu jakakolwiek logika. No chyba, że Bruski zgadza się na takie ruchy wojewody ze wsi ...

swiat_w_moich_oczach

Czytelników wzburzyła treść dokumentu wojewody Mes, który wczoraj opublikowaliśmy w calości.

Oni wszyscy nienawidzą naszego miasta. Te wszystkie warszawiaki, gdańszczaki, no i w końcu krzyżaki. Ale to się zemści.

piehemoothMoje miasto umiera. Nie zostało gospodarzem E2012 nie ma prawa organizować meczów (bo się rząd boi kibiców), mieć porządnego dojazdu trasą S5, wreszcie obwodnicy. Teraz liczy się tylko W-wa, Wrocek, Poznań i Gdańsk. A co z Krakowem, Górnym Śląskiem, Kielcami, Szczecinem. Tam tez są stadiony, normalni kibice i wreszcie płacący PODATKI obywatele. U nich tez nasza drużyna nie zagra? Wojewodzino, nie pasuje przebieg S5 koło domu i stąd brak zaangażowania?

szukam_s5To, co wyprawia Pani Wojewoda, to skandal!! Podejmować decyzje podszytą kiepskimi przesłankami wszystko wbrew woli, oczekiwaniom i nadziejom mieszkańców Bydgoszczy?!?! Jak można sr... we własne gniazdo - po prostu masakra jakaś - niech tylko Pani Mes wystartuje w jakichkolwiek wyborach publicznych.... Nie oddam głosu na takiego sprzedawczyka choćby w wyborach na pucybuta roku!!!

craig_plCzytelników poruszyły przyczyny, które podawała policja i wojewoda.Czy to nie jest śmieszne? Stary kołowrót, niski płot? To nie wiedzieli o tym? Jaja sobie ktoś robi z bydgoszczan. Jak się chce psa walnąć, to kij się zawsze znajdzie, a że ten w zielonym kolorze, to tym łatwiej, jest na kogo zwalać.

dziwny22Pan Premier kazał, bo przecież od dawna mówił, że to niedopuszczalne, żeby ten mecz odbył się w Bydgoszczy. Teraz odbędzie się na którymś z nowych stadionów i OK, Premier ma czyste rączki, a wojewoda dba o bezpieczeństwo (teoretycznie) Typowe

qaz_bydgoszcz"Płot o wysokości 1,2 m oddzielający trybuny dla kibiców od bieżni stadionu i płyty boiska, który nie stanowi skutecznej przeszkody technicznej uniemożliwiającej wtargnięcie kibiców na murawę boiska". To jakieś żarty? Sądziłem, że czasy 3-metrowych płotów dawno już minęły. Ech...

turysta86Proszę, niech znawczyni tematu wskaże, który ze stadionów EURO ma wyższe ogrodzenie niż 1,2. Ta kobieta faktycznie ma pojęcie o stadionach.

alfred_prawdomowny

Która z przyczyn zakazu meczu z RPA jest najmniej przekonująca?
Więcej o: