Wszystkie wyniki i tabela I ligi po 10. kolejce

Zespo造 z czo堯wki zgodnie wygra造 swoje mecze. Zwyci篹a造 Flota, Zawisza, Termalica i Cracovia.
Jeste kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i do陰cz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz »

Zawisza Bydgoszcz - Warta Pozna 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Adrian B陰d (14.), 2:0 Wahan Geworgian (90.+4).

草速e kartki: Mateusz M彗a, B豉瞠j Jankowski, Adrian B陰d, Krzysztof Hrymowicz (Zawisza) - Artur Marciniak,

Maciej Mysiak, Wojciech Trochim (Warta).

S璠zia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)

Widz闚 4 000.



Mied Legnica - Okocimski Brzesko 0:0

草速e kartki: Mariusz Zasada, Piotr Madejski (Mied) - Rados豉w Jacek (Okocimski).

S璠zia: Marcin Szrek (Kielce). Widz闚 3 000.



Sandecja Nowy S帷z - GKS Katowice 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Przemys豉w Pitry (46.), 0:2 Deniss Rakels (83.).

草速e kartki: Wojciech Mr霩, Bartosz Szeliga, Jujij Ziniak, Marcin Kowalski, Mateusz Kowalski (Sandecja) - Krzysztof Wo趾owicz (GKS)

S璠zia: Pawe Pskit (鏚). Widz闚 2 000.



Polonia Bytom - Stomil Olsztyn 1:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Dawid Cempa (3.), 1:1 Szymon Ka幟ierowski (35.).

草速e kartki: Pawe Alancewicz, Daniel Pietrycha, Tomasz G鏎kiewicz, Jacek Broniewicz (Polonia) - Pawe Baranowski (Stomil).

Czerwona kartka: Micha 安iderski (Stomil) (50.-faul).

S璠zia: Artur Aluszyk (Szczecin). Widz闚 1 150.



Flota 安inouj軼ie - Dolcan Z帳ki 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Piotr Kieruzel (54.-karny), 2:0 Christian Nnamani (90.+2).

草速a kartka: Maciej Tataj (Dolcan)

S璠zia: Miros豉w G鏎ecki (Ruda 奸御ka). Widz闚 1 600.



Termalica Bruk-Bet Nieciecza - ΘS 鏚 3:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Emil Drozdowicz (9.), 2:0 Jan Paw這wski (37.), 2:1 Jakub Wi瞛ik (82.), 3:1 Piotr Ceglarz (88.).



GKS Tychy - Arka Gdynia 0:0.

草速e kartki: Bart這miej Babiarz, Mateusz Kupczak (GKS) - Marcus Vinicius (Arka).



Kolejarz Str騜e - Cracovia 0:1 (0:1).

Bramki: 0:1 Vladimir Boljevic (45.).

草速e kartki: Marcin Stefanik (Kolejarz) - S豉womir Szeliga (Cracovia)



Olimpia Grudzi康z - Bogdanka 璚zna 1:1 (1:1)

Bramki:1:0 Robert Szczot (4.), 1:1 Maciej Ropiejko (5.)

草速e kartki: Dariusz K逝s (Olimpia) - Tomasz Pesir, Marcin Kalkowski, Toshikazu Irie, Sebastian Sza豉chowski, Micha Benkowski, Maciej Ropiejko (Bogdanka)





1. Flota102816-2
2. Zawisza102423-3
3. Termalica102419-8
4. Cracovia102015-10
5. Mied101614-11
6. GKS Tychy10169-8
7. Arka Gdynia101411-7
8. Olimpia101414-12
9. Kolejarz101313-15
10. Bogdanka101212-15
11. Warta101216-16
12. Sandecja101210-20
13. GKS Katowice101114-15
14. Dolcan101011-15
15. Stomil1079-17
16. ΘS ód10610-20
17. Okocimski1069-19
18. Polonia1036-18