Grali rywale Zawiszy do awansu. Flota wygrywa po karnych

W 1/8 piłkarskiego Pucharu Polski w Świnoujściu zmierzyli się dwaj główni, obok Zawiszy, kandydaci do awansu do ekstraklasy. Flota po serii rzutów karnych pokonała Cracovię.


Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Flota to obecny lider tabeli I ligi. Z dziesięciu do tej pory rozegranych spotkań zespół ze Świnoujścia wygrał dziewięć, tylko raz remisując. Cracovia jest czwarta, tracąc 4 punkty do Zawiszy.

Środowe spotkanie bardzo uważnie śledzili bydgoszczanie, którzy już w sobotę w 11. kolejce I ligi w Krakowie zmierzą się właśnie z Cracovią. Nie wiadomo, czy w tym meczu będzie mógł zagrać Krzysztof Pilarz. W środę już w 7. minucie po zderzeniu z jednym ze swoich kolegów bramkarz Cracovii odwieziony został do szpitala.Flota - Cracovia 2:2 (1:1), dogr. 0:0, karne 8:7

Bramki: Niewiara (3.), (69.) - Szeliga (17.), Kosanović (55.)

Flota: Kasprzik - Jasiński, Udarević, Zalepa, Niedziela (62. Nnamani) - Chyła (52. Fryc), Kieruzel, Niewiada, Bodziony - Arifović (78. Śpiączka), Olszar.

Cracovia: Pilarz (7. Skrzeszewski) - Straus, Żytko, Kosanović, Marciniak - Dąbrowski, Danielewicz, Steblecki (70. Bernhardt), Boljević, Szeliga (46. Zajdler) - Dudzic.

Więcej o: