Bydgoszcz się śmieje z Narodowego - za RPA [ZDJĘCIA]

- W Bydgoszczy nie pada - zapraszamy - napisał na Facebooku dyrektor bydgoskiego oddziału TVP Tomasz Pietraszak. Mieliśmy wczoraj trochę śmiechu z Warszawy za zabrany nam mecz piłkarskiej reprezentacji z RPA
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz »

To był jednak śmiech przez łzy, bo też wszyscy kibice odczuwają smutek z powodu kompromitacji Stadionu Narodowego, Narodowego Centrum Sportu, stolicy, PZPN i delegata FIFA.A była to znacznie większa kompromitacja niż ta, jaka spotkała Bydgoszcz po zakazie rozegrania meczu z RPA przez wojewodę Ewę Mes.

Pod koniec września na celowniku była Bydgoszcz i stadion Zawiszy. Teraz znalazła się na nim Warszawa i jej zadaszony Narodowy.

Na Facebooku komentowano to w ten sposób:"To ja powiem tak: to za Bydgoszcz....""Niech żyje największy aquapark w Polsce. Basenu olimpijskiego z taką widownią to nawet .... by nie wymyślił. (Oczywiście wiecie kto, ale nawet on nie myślał, aby na basenie organizować mecz Polska Anglia).""Kto dopuścił do meczu na stadionie w Warszawie, gdzie deszcz potrafi być przeszkodą, podczas gdy tu w Bydgoszczy mamy piękny stadion. Gdzie były władze ("Były też smutne komentarze bydgoszczan, którzy mieszkają w Anglii: "Kurde, trochę wstyd jutro w pracy się pokazać!!! Chyba pójdę na zwolnienie, pewnie zrozumieję - ale z drugiej strony śmiać się z nas pewnie będą jeszcze w następnym miesiącu !!!!"