Z nieba do piekła i znowu do nieba. Oceń Zawiszę [SONDAŻ]

W sobotę bydgoscy piłkarze zakończyli rundę jesienną. Pomimo kryzysu, jaki dopadł drużynę, Zawisza nadal ma duże szanse, by po sezonie cieszyć się z awansu do ekstraklasy.


Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Prawdziwą huśtawkę nastrojów przeżywali bydgoscy kibice w rundzie jesiennej. Zawisza doskonale rozpoczął sezon, by potem nagle wpaść w dołek, który kosztował nas stratę sporej liczby punktów. Na szczęście dwa ostatnie mecze w Świnoujściu z Flotą i w Bydgoszczy z Polonią Bytom przywróciły nadzieje na awans.

W tabeli I ligi Zawisza z dorobkiem 32 pkt zajmuje 4. miejsce. Do przewodzącej stawce Floty tracimy 8 "oczek". Przed nami są jeszcze Termalica Bruk-Bet Nieciecza (35) i Cracovia (33).

Jesienią jedynym piłkarzem Zawiszy, który zagrał we wszystkich 17 spotkaniach, był Adrian Błąd, który cztery razy wpisywał się na listę strzelców. Lepszym bilansem mogą pochwalić się tylko Daniel Mąka i Paweł Abbott (obaj mają po 5 trafień). Ten drugi jednak przesunięty został do zespołu rezerw i zimą opuści klub.

W całej rundzie nasi piłkarze zobaczyli w sumie 43 żółte i 4 czerwone kartki. Najczęściej karanym piłkarzem był Błażej Jankowski (5 żk).Zobacz nasze oceny piłkarzy ZawiszyKto był najlepszym piłkarzem Zawiszy w rundzie jesiennej?