Zawisza zaczyna się zbroić. Wzmocnienia z...I ligi

Trzech wyróżniających się piłkarzy zaplecza ekstraklasy ma dziś pojawić się na badaniach lekarskich w Zawiszy. Piotr Kuklis, Grzegorz Fonfara i Sebastian Olszar powinni wzmocnić bydgoską ekipę.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Beniaminek ekstraklasy rozpoczął wzmacnianie składu. W środę w Bydgoszczy mają pojawić się pomocnicy Piotr Kuklis z Arki Gdynia, Sebastian Olszar z Floty Świnoujście i obrońca katowickiego GKS-u Grzegorz Fonfara. Cała trójka w przeszłości występowała już w klubach ekstraklasowych. - Moim zdaniem, to w poprzednim sezonie byli wyróżniający się piłkarze I ligi. Dlatego też bardzo chciałem ich mieć w Zawiszy i udało się - mówi Radosław Osuch, właściciel bydgoskiego klubu.

Do końca tygodnia poznamy nazwiska kolejnych graczy, którzy mieliby trafić nad Brdę. Zgodnie z zapowiedziami działaczy tym razem powinni być zawodnicy z klubów ekstraklasy. Przez cały czas też Zawisza będzie testował mniej znanych piłkarzy. Od wtorku sprawdzani są dwaj Łotysze - Vadims Zulevs i Nikolajs Kozackus. Obaj to pomocnicy. - Takich testowanych graczy będzie znacznie więcej - zapowiadają w klubie.

W środę zespół rozpoczyna badania wydolnościowo-szybkościowe. Treningi na boisku wznowi w piątek. Pierwszy sparing Zawisza zagra 26 czerwca w Grodzisku Wielkopolskim z Wisłą Kraków.