Sport.pl

Zawisza w tydzień sprzedał kilkaset karnetów

Po awansie do piłkarskiej ekstraklasy bydgoscy kibice znacznie chętniej niż dotychczas ruszyli do kas klubowych. W ciągu tygodnia Zawisza sprzedał już 300 karnetów.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

- To dopiero początek, bo zamówień mamy na drugie tyle. Myślę, że jak na pierwszy tydzień to bardzo dobry wynik - mówi Mariusz Chełminiak, rzecznik prasowy Zawiszy. Sprzedaż karnetów na ekstraklasowy sezon rozpoczęła się w ubiegły poniedziałek. Praktycznie od pierwszego dnia nie brakowało chętnych do ich nabycia. - Teraz kasy czynne będą od poniedziałku do niedzieli od 11 do 19. Chcemy, jak najbardziej ułatwić fanom kupno karnetów - dodaje.

W Bydgoszczy liczą, że uda się pobić rekord w ilości sprzedanych karnetów. Na razie jednak Zawiszy daleko do ligowych potentatów w tym względzie. W Poznaniu w ciągu czterech dni udało się sprzedać ponad 1100 karnetów na mecze Lecha.

W Bydgoszczy w związku z awansem do elity nie będzie można nabyć karnetu, czy też biletu jeśli nie będzie się posiadało fan karty. Tę można wyrobić kasach klubowych (koszt - 10 zł).

- Do startu ligi jeszcze trzy tygodnie. Liczymy, że chętnych na karnety nadal będzie sporo - kontynuuje Chełminiak.Ceny karnetów: 2200 zł (sektor Super VIP z cateringiem), 650 zł (Sektor VIP), 300 zł (Trybuna A), 200 zł (Trybuny B i C).

Ceny biletów: 250 zł (Sektor Super VIP), 75 zł (Sektor VIP), 35 zł (normalny na Trybunę A), 25 zł (ulgowy na Trybunę A), 25 zł (normalny na Trybuny B i C), 20 zł (ulgowy na Trybuny B i C).

Więcej o: