Zawisza zagra przeciw swojemu byłemu trenerowi

Przebywający na obozie w Buczu bydgoscy piłkarze rozegrają dziś kolejne dwa mecze sparingowe. Zawisza najpierw zagra z KS Polkowice, a później ze Stomilem Olsztyn.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Trenerem ekipy z Polkowic jest Janusz Kubot, który w latach 2011-2012 prowadził Zawiszę. - Do dziś mam sentyment do tego klubu. Już po odejściu z Bydgoszczy ciągle na bieżąco śledziłem wyniki Zawiszy. Bywałem też na meczach i kibicowałem drużynie życząc awansu do ekstraklasy. No i udało się. Gdy to nastąpiło bardzo szybko złożyłem gratulacje - mówi szkoleniowiec. Sobotni pojedynek, choć sparingowy będzie dla jego podopiecznych, grających na co dzień w II lidze sporym wyzwaniem.

- Mój zespół w dużej mierze składa się z młodych piłkarzy. Spotkanie z Zawiszą będzie dla nas dobrą lekcją. Cieszę się na ten mecz. Mam nadzieję, że w ekstraklasie bydgoszczanie pokażą klasę. Ja na pewno będę im kibicował - dodaje Janusz Kubot.

Mecz z KS Polkowice rozpocznie o godz. 16. Zaraz po jego zakończeniu również w Buczu kolejnym rywalem naszej drużyny będzie I-ligowy Stomil Olsztyn (18).

Wiadomo, że bydgoscy szkoleniowcy w obu meczach wystawią dwie różne jedenastki.