Początek teoretycznie łatwiejszy. Oto terminarz T-Mobile Ekstraklasy

Piłkarze Zawiszy po 19. latach wracają do ekstraklasy. Spragnieniu futbolu na najwyższym poziomie kibice na stadionie przy ul. Gdańskiej ponownie będą mogli oglądać najlepsze polskie drużyny.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Terminarz ekstraklasy zdaje się sprzyjać bydgoszczanom. Pierwsze mecze rozegramy z teoretycznie słabszymi rywalami. Na ligowego tuza przyjdzie nam poczekać do przełomu sierpnia i września, kiedy to w Poznaniu Zawiszy zagra z Lechem. Oto terminarz T-Mobile Ekstraklasy:



Kolejka 1 (20-21 lipca)

Cracovia - Piast Gliwice (21 lipca, godz. 18)

Korona Kielce - Śląsk Wrocław (21 lipca, godz. 15.30)

Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała (22 lipca, godz. 18)

Legia Warszawa - Widzew Łódź (20 lipca, godz. 18)

Ruch Chorzów - Lech Poznań (21 lipca, godz. 20.30)

Wisła Kraków - Górnik Zabrze (19 lipca, godz. 20.30)

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (19 lipca, godz. 18)

Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok (20 lipca, godz. 15.30)

Kolejka 2 (27-29 lipca)

Korona - Wisła (29 lipca, godz. 18)

Lech - Cracovia (28 lipca, godz. 20.30)

Piast - Zagłębie (28 lipca, godz. 15.30)

Podbeskidzie - Górnik (27 lipca, godz. 18)

Pogoń - Legia Warszawa (27 lipca, godz. 20.30)

Ruch - Lechia (26 lipca, godz. 18)
Śląsk - Jagiellonia (28 lipca, godz. 18)

Widzew - Zawisza (26 lipca, 20.30)

Kolejka 3 (3-5 sierpnia)

Cracovia - Ruch (2 sierpnia, godz. 18)

Górnik - Piast (4 sierpnia, godz. 15.30)

Lechia - Jagiellonia (5 sierpnia, godz. 18)

Legia - Podbeskidzie (3 sierpnia, godz. 20.30)

Śląsk - Wisła (4 sierpnia, godz. 18)

Widzew - Korona (3 sierpnia, godz. 18)

Zagłębie - Lech (4 sierpnia, godz. 20.30)

Zawisza - Pogoń (2 sierpnia, godz. 20.30)

Kolejka 4 (9-12 sierpnia)

Lech - Korona (11 sierpnia, godz. 18)

Lechia - Cracovia (10 sierpnia, godz. 18)

Piast - Zawisza (12 sierpnia, godz. 18)

Podbeskidzie - Zagłębie (9 sierpnia, godz. 18)

Pogoń - Śląsk (11 sierpnia, godz. 15.30)

Ruch - Legia (10 sierpnia, godz. 20.30)

Widzew - Górnik (10 sierpnia, 15.30)

Wisła - Jagiellonia (9 sierpnia, 20.30)

Kolejka 5 (24-25 sierpnia)

Górnik - Ruch

Jagiellonia - Pogoń

Korona - Piast

Legia - Lechia

Śląsk - Widzew

Wisła - Lech

Zagłębie - Cracovia

Zawisza - Podbeskidzie

Kolejka 6 (31 sierpnia-1 września)

Cracovia - Legia

Lech - Zawisza

Lechia - Górnik

Piast - Śląsk

Podbeskidzie - Korona

Pogoń - Wisła

Ruch - Zagłębie

Widzew - Jagiellonia

Kolejka 7 (14-15 września)

Górnik - Zagłębie

Jagiellonia - Ruch

Korona - Legia

Pogoń - Lechia

Śląsk - Lech

Widzew - Podbeskidzie

Wisła - Piast

Zawisza - Cracovia

Kolejka 8 (21-22 września)

Cracovia - Wisła

Lech - Pogoń

Lechia - Zawisza

Legia - Górnik

Piast - Widzew

Podbeskidzie - Jagiellonia

Ruch - Śląsk

Zagłębie - Korona

Kolejka 9 (25 września)

Jagiellonia - Legia

Korona - Górnik

Piast - Lech

Pogoń - Podbeskidzie

Śląsk - Cracovia

Widzew - Ruch

Wisła - Lechia

Zawisza - Zagłębie

Kolejka 10 (28-29 września)

Cracovia - Pogoń

Górnik - Zawisza

Lech - Widzew

Lechia - Korona

Legia - Śląsk

Podbeskidzie - Piast

Ruch - Wisła

Zagłębie - Jagiellonia

Kolejka 11 (5-6 października)

Jagiellonia - Cracovia

Piast - Ruch

Podbeskidzie - Lech

Pogoń - Górnik

Śląsk - Zagłębie

Widzew - Lechia

Wisła - Legia

Zawisza - Korona

Kolejka 12 (19-20 października)

Cracovia - Podbeskidzie

Górnik - Śląsk

Korona - Jagiellonia

Lechia - Lech

Legia - Piast

Ruch - Pogoń

Zagłębie - Widzew

Zawisza - Wisła

Kolejka 13 (26-27 października)

Jagiellonia - Górnik

Lech - Legia

Piast - Lechia

Podbeskidzie - Ruch

Pogoń - Korona

Śląsk - Zawisza

Widzew - Cracovia

Wisła - Zagłębie

Kolejka 14 (30 października)

Górnik - Cracovia

Jagiellonia - Lech

Korona - Ruch

Pogoń - Piast

Śląsk - Podbeskidzie

Wisła - Widzew

Zagłębie - Lechia

Zawisza - Legia

Kolejka 15 (2-3 listopada)

Cracovia - Korona

Lech - Górnik

Lechia - Śląsk

Legia - Zagłębie

Piast - Jagiellonia

Podbeskidzie - Wisła

Ruch - Zawisza

Widzew - Pogoń

Kolejka 16 (9-10 listopada)

Górnik - Wisła

Jagiellonia - Zawisza

Lech - Ruch

Piast - Cracovia

Podbeskidzie - Lechia

Pogoń - Zagłębie

Śląsk - Korona

Widzew - Legia

Kolejka 17 (23-24 listopada)

Cracovia - Lech

Górnik - Podbeskidzie

Jagiellonia - Śląsk

Lechia - Ruch

Legia - Pogoń

Wisła - Korona

Zagłębie - Piast

Zawisza - Widzew

Kolejka 18 (30 listopada-1 grudnia)

Jagiellonia - Lechia

Korona - Widzew

Lech - Zagłębie

Piast - Górnik

Podbeskidzie - Legia

Pogoń - Zawisza

Ruch - Cracovia

Wisła - Śląsk

Kolejka 19 (4 grudnia)

Cracovia - Lechia

Górnik - Widzew

Jagiellonia - Wisła

Korona - Lech

Legia - Ruch

Śląsk - Pogoń

Zagłębie - Podbeskidzie

Zawisza - Piast

Kolejka 20 (7-8 grudnia)

Cracovia - Zagłębie

Lech - Wisła

Lechia - Legia

Piast - Korona

Podbeskidzie - Zawisza

Pogoń - Jagiellonia

Ruch - Górnik

Widzew - Śląsk

Kolejka 21 (14-15 grudnia)

Górnik - Lechia

Jagiellonia - Widzew

Korona - Podbeskidzie

Legia - Cracovia

Śląsk - Piast

Wisła - Pogoń

Zagłębie - Ruch

Zawisza - Lech

Kolejka 22 (15-16 lutego)

Cracovia - Zawisza

Lech - Śląsk

Lechia - Pogoń

Legia - Korona

Piast - Wisła

Podbeskidzie - Widzew

Ruch - Jagiellonia
Zagłębie - Górnik

Kolejka 23 (22-23 lutego)

Górnik - Legia

Jagiellonia - Podbeskidzie

Korona - Zagłębie

Pogoń - Lech

Śląsk - Ruch

Widzew - Piast

Wisła - Cracovia

Zawisza - Lechia

Kolejka 24 (1-2 marca)

Cracovia - Śląsk

Górnik - Korona

Lech - Piast

Lechia - Wisła

Legia - Jagiellonia

Podbeskidzie - Pogoń

Ruch - Widzew

Zagłębie - Zawisza

Kolejka 25 (8-9 marca)

Jagiellonia - Zagłębie

Korona - Lechia

Piast - Podbeskidzie

Pogoń - Cracovia

Śląsk - Legia

Widzew - Lech

Wisła - Ruch

Zawisza - Górnik

Kolejka 26 (15-16 marca)

Cracovia - Jagiellonia

Górnik - Pogoń

Korona - Zawisza

Lech - Podbeskidzie

Lechia - Widzew

Legia - Wisła

Ruch - Piast

Zagłębie - Śląsk

Kolejka 27 (22-23 marca)

Jagiellonia - Korona

Lech - Lechia

Piast - Legia

Podbeskidzie - Cracovia

Pogoń - Ruch

Śląsk - Górnik

Widzew - Zagłębie

Wisła - Zawisza

Kolejka 28 (29-30 marca)

Cracovia - Widzew

Górnik - Jagiellonia

Korona - Pogoń

Lechia - Piast

Legia - Lech

Ruch - Podbeskidzie

Zagłębie - Wisła

Zawisza - Śląsk

Kolejka 29 (5-6 kwietnia)

Cracovia - Górnik

Lech - Jagiellonia

Lechia - Zagłębie

Legia - Zawisza

Piast - Pogoń

Podbeskidzie - Śląsk

Ruch - Korona

Widzew - Wisła

Kolejka 30 (12-13 kwietnia)

Górnik - Lech

Jagiellonia - Piast

Korona - Cracovia

Pogoń - Widzew

Śląsk - Lechia

Wisła - Podbeskidzie

Zagłębie - Legia

Zawisza - Ruch

Kolejka 31 (26-27 kwietnia)

Kolejka 32 (3-4 maja)

Kolejka 33 (10-11 maja)

Kolejka 34 (17-18 maja)

Kolejka 35 (24-25 maja)

Kolejka 36 (28 maja)

Kolejka 37 (31 maja)