Przyjechali z Portugalii. Rodzina Vasco na trybunach Zawiszy [ZDJĘCIA]

Pięcioletni Bernardo w koszulce Zawiszy cieszył się na stadionie, bo jego tata zdobył gola dla bydgoskiej drużyny. Jego siostra Beatrice skakała z radości.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz »

Dzieci najlepszego strzelca bydgoskiej drużyny przyjechały do Bydgoszczy razem z dziadkami. Najważniejszym momentem wizyty w Polsce był mecz Zawiszy z Podbeskidziem. W 69. min mały Bernardo i Beatrice skoczyli z radości. Ich tata strzelił gola. Od razu pobiegł w stronę trybun i pozdrawiał rodzinę.

- Moje dzieci mają już zakupione na tę okazję okolicznościowe koszulki. Szczególnie podekscytowany nowym klubem jest Bernardo. Kolekcjonuje wszystko, co jest związane z moimi występami w Zawiszy. W niedzielę planujemy też zwiedzić stolicę - mówi Vasco.

- Szkoda tylko, że nie wygraliśmy. Mieliśmy bardzo dobry wynik, weszliśmy bardzo spokojnie i ostrożnie w mecz, później strzeliliśmy pierwszą bramkę, następnie drugą, by w ostatnich minutach stracić tę zaliczkę. Myślę, że nie zasłużyliśmy na to, ale taki jest futbol - dodał piłkarz z Portugalii.