Stoper Zawiszy: Czas na pierwsze zwycięstwo

Po dwutygodniowej przerwie na boiska wracają piłkarze T-Mobile Ekstraklasy. W Bydgoszczy Zawisza zmierzy się w sobotę (15.30) z Cracovią. Relacja na żywo na bydgoszcz.sport.pl
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

- Do tej pory nie graliśmy źle. Uważam, że powinniśmy mieć na koncie znacznie więcej punktów. Szkoda, że się nie udało. Teraz najważniejszy jest mecz z Cracovią. Czas na pierwsze zwycięstwo - mówi Paweł Strąk, środkowy obrońca bydgoskiej drużyny. - Za nami dwa tygodnie przerwy, ale nikt z nas nie odpoczywał. Normalnie trenowaliśmy i jesteśmy gotowi na ten mecz - dodaje.

Obie drużyny w poprzednim sezonie grały w I lidze. Po raz ostatni Zawisza zagrał z Cracovią 8 maja tego roku. W Bydgoszczy lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 3:1.

- Dobrze byłoby gdyby ten wynik się teraz powtórzył. Ale może też być 1:0 dla nas. Najważniejsze są punkty, których nam brakuje. Skład Cracovii od tamtego aż tak bardzo się nie zmienił. Doszedł chyba tylko Dawid Nowak, który jest dobrym napastnikiem. My na pewno zagramy o zwycięstwo - kończy Strąk.