Piłkarze Zawiszy po meczu z Cracovią: Wygraliśmy zasłużenie

Po sześciu spotkaniach bez zwycięstwa bydgoskim Zawisza w końcu zainkasował trzy punkty w ekstraklasie. W sobotę na własnym boisku gospodarze pokonali 2:0 Cracovię.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Oto, co po meczu mówili nasi piłkarze:

Kamil Drygas: - Dziś liczyły się tylko trzy punkty. To było najważniejsze. Cieszę się, że tak dobrze wypadł mój drugi debiut w Zawiszy. Cracovia nie grała źle, ale nie wiele im wpadało.

Igor Lewczuk: - W kilku ostatnich meczach nie prezentowaliśmy się najgorzej, ale nie udawało się nam wygrać. Teraz w końcu stało się. Poprawiliśmy grę w defensywie i to przyniosło efekty. Pierwsza połowa była znacznie słabsza od drugiej. Na szczęście po przerwie to my dominowaliśmy, strzeliliśmy gole i wygraliśmy. Jak najbardziej zasłużenie. Tym bardziej, że zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe.

Bernardo Vasconcelos: - Najważniejsze, że wygraliśmy. Taki jest też nasz cel na kolejne mecze.