Zawisza pokonał Zawiszę. Wewnętrzny sparing bydgoszczan [ZDJĘCIA]

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach nasi piłkarze rozegrali spotkanie sparingowe. Naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny Zawiszy.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Trenerzy podzielili zawodników na dwa zespoły. Jeden z nich uzupełniony został przez juniorów bydgoskiego klubu. Stało się tak, ponieważ na boisku nie mogli pojawić się Michał Masłowski, Sebastian Ziajka (obaj narzekają na drobne urazy), Dariusz Sosnowski (ma anginę), Damian Ciechanowski, Korneliusz Sochań (obaj są na zgrupowaniu kadry młodzieżowej). Nie było też Pawła Abbotta, który od dłuższego czasu leczy kontuzję. Trener Ryszard Tarasiewicz przez całe spotkanie chodził wokół boiska i udzielał wskazówek piłkarzom. Jego asystenci - Waldemar Tęsiorowski i Aleksiej Tiereszczenko pełnili rolę bocznych arbitrów. Rola głównego sędziego przypadła kierownikowi drużyny Maciejowi Kremblewskiemu. Gdy Zawisza na głównej murawie rozgrywał swój sparing, trening na bocznym boisku rozpoczynali młodzi piłkarze z kadry U-19.Zawisza I - Zawisza II 3:1 (2:1)

Bramki: Kuklis, Vasconcelos, Wójcicki - Dudek (karny)

Zawisza I: Kaczmarek - Lewczuk, Micael, Strąk, Petasz - Wójcicki, Goulon, Hermes, Kuklis, Luis Carlos - Vasconcelos.

Zawisza II: Witan -Markowski, Skrzyński, Nawotczyński, Bartoszek - Geworgian, Cywiński, Drygas, Dudek, Stachewicz - Gajewski.