Wysokie noty. Oceniamy Zawiszę po meczu z Wisłą [SONDAŻ]

Po świetnym spotkaniu bydgoscy piłkarze pokonali 3:1 krakowską Wisłę. My oceniamy naszych zawodników (skala od 1 do 10).
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Wojciech Kaczmarek - 7

Przy golu Garguły nie miał szans. Ale świetnie spisał się przy dwóch akcjach Chrapka. Pewny punkt w bramce.

Igor Lewczuk - 6

Próbował, chciał, ale nie zawsze wychodziło. Grał już lepsze mecze w barwach Zawiszy, ale i tak spisał się dobrze.

Paweł Strąk - 6

Kilka niepewnych interwencji, ale żaden "wielbłąd" mu się nie przytrafił. A pilnował Pawła Brożka.

Andre Micael - 6

Podobnie jak w przypadku całej obrony. Solidny.

Sebastian Ziajka - 6

Szczególnie po przerwie kilka razy szarpnął na lewej stronie. I od razu prowadziło to do stworzenia groźnej sytuacji na polu karnym Wisły.

Kamil Drygas - 5

Był załamany, gdy po jego fatalnym błędzie padł gol dla Wisły. Na szczęście Zawisza wygrał i nie pamiętamy już o złych rzeczach.

Herold Goulon - 8

Siał prawdziwy popłoch w linii defensywnej Wisły, gdy postanowił szarżować na bramkę krakowian. Jak zwykle solidny, ale u niego to norma. Na plus drugi już w lidze gol.

Jakub Wójcicki - 8

Zaczął mało wyraźnie, ale po przerwie przypomniał i sobie, i kibicom, że potrafi grać w piłkę.

Luis Carlos - 8

Ocena podobnie jak w przypadku Wójcickiego. Kilka razy wkręcał w ziemię Stolarskiego.

Michał Masłowski - 8

Momentami grał jak profesor. Szkoda, że nie dotrwał do końca meczu.

Wahan Geworgian - 5

Nie zastąpił skutecznie Vasconcelosa. Szkoda, że nie wykorzystał okazji do zdobycia bramki.

Kto był najlepszym bydgoskim piłkarzem w meczu z Wisłą?