Sport.pl

Legia zgłosiła się po Masłowskiego. Jest dla niej za drogi

PRZEGLĄD PRASY. Radosław Osuch otrzymał ofertę sprzedaży Michała Masłowskiego. Chce go warszawska Legia.
Bogusław Leśnodorski, prezes Legii: - Z Radkiem Osuchem rozmawiał Michał Żewłakow. To nie było nic wiążącego. Po prostu luźna gadka - informował "Przegląd Sportowy"

Według PS dyrektor sportowy Legii Michał Żewłakow zaproponował 200 tys. euro. Menedżer piłkarza Kajetan Osuch (syn właściciela Zawiszy) zdecydowanie odrzucił tę ofertę za zawodnika bydgoskiego klubu. Leśnodorski dodał, że wg niego kwota była wyższa - 500 tys. euro.

Radosław Osuch wielokrotnie deklarował, że jednego ze swych najlepszych piłkarzy nie odda za mniej niż milion euro. Masłowski zdobył jesienią 7 goli w ekstraklasie. Znalazł się w reprezentacji Adama Nawałki. Pojedzie w styczniu na zgrupowanie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Milion euro może zapłacić tylko klub zagraniczny. Osuchowi obecnie nie spieszy się z wyprzedażą swoich zawodników. Wcześniej bydgoszcz.sport.pl informował, że jeden z tureckich klubów chciał Herolda Goulona i proponował 1,2 mln euro. - Herold powinien jeszcze grać u nas i odbudować do końca swoją piłkarską klasę - mówił właściciel Zawiszy.

Jesteś kibicem Zawiszy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Więcej o:
Komentarze (4)
Legia zgłosiła się po Masłowskiego. Jest dla niej za drogi
Zaloguj się
 • z1946b

  Oceniono 52 razy 32

  Legia zaczyna jak Bayern - chce osłabić przeciwnika!!
  Mam nadzieję że na wiosnę w Zawiszy nie będzie rewolucji w składzie, a jedynie na trybunie B!!!

 • politologist

  Oceniono 1 raz 1

  Myślałem, że zaproponują 50.000, jak za Paixao ;)

 • lewy197666

  Oceniono 8 razy -8

  Witam zadna legia po nikogo sie nie zgosila widac tu kompetencje redaktorkow tej gazety i wiarygodnosc pisanych artykulow rzenada O WSZYSTKICH TAKA PRAWDE WYPISUJECIE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX