Sport.pl

Nowy kontrakt w Zawiszy. Na dwa lata

Paweł Wojciechowski podpisał umowę z bydgoskim klubem. To pierwszy z piłkarzy, którzy zasilą zespół przed wznowieniem rozgrywek ekstraklasy.
Były reprezentant Polski w kategoriach młodzieżowych grał w klubach z Holandii i Białorusi. Jego kontrakt dopinany był od połowy grudnia.

- Jego ulubiona pozycja to środek i lewa strona, może grać też z prawej. Może grać wszędzie z przodu. Uważam, że to bardzo ciekawy chłopak. To wzór pracowitości. Trener Tiereszczenko prowadził go w Remesie. Powiedział, że był wzorem. Wtedy był lepszy od obecnych reprezentantów. Będzie zasuwał i albo wyskoczy, albo nie. Nie mamy innego wyjścia, musimy takich zawodników szukać - ocenia Wojciechowskiego właściciel Zawiszy Radosław Osuch. - Dobrych Polaków wielu na rynku nie ma. Można z Portugalii ściągnąć 20 zawodników, ale po co? Chcemy zachować równowagę między zawodnikami polskimi i zagranicznymi. Mieliśmy do tej pory czterech obcokrajowców. To mniej niż większość drużyn. Uważam, że to Polacy budują klub i atmosferę bardziej niż Goulon, Vasconcelos czy inny zawodnik z zagranicy - dodaje Osuch.

Jesteś kibicem Zawiszy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Więcej o:
Komentarze (2)
Nowy kontrakt w Zawiszy. Na dwa lata
Zaloguj się
  • z1946b

    Oceniono 42 razy 26

    na boisku i w szatni atmosferę budują Polacy, ale Goulon , Vasco i inni obcokrajowcy wnoszą sporo dobrego, a jak jest na trybunach - kibice również dobrze się bawią, tylko kibolom jak zawsze zależy tylko na zadymie i niszczą wszystko co dobre!
    Piłka nożna dla kibiców - nie kiboli!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX