Zawisza rozmawia z Portugalczykiem. Ma być drugim Vasco

Toze Marreco jest w kręgu zainteresowań bydgoskiego Zawiszy. 27-letni napastnik ma za sobą występy w ligach portugalskiej, szwajcarskiej i holenderskiej.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Rozmowy z piłkarzem trwają od kilku dni. Marreco ostatnio grał w portugalskiej II lidze w zespole C.D. Tondela. Wcześniej jednak zwiedził jednak kilka europejskich klubów. W sezonie 2007/2008 bronił barw holenderskiego FC Zwolle, a rok później był już piłkarzem Servette Genewa.

- Stylem gry przypomina Bernardo Vasconcelosa. Nie wiem jednak, czy do nas trafi - mówi właściciel Zawiszy Radosław Osuch.

Na testy nad Brdę wybierają się pomocnik Krzysztof Wolkiewicz (22 lata) i napastnik Kamil Kamiński (21 lat). Ten pierwszy jest wychowankiem Lecha Poznań. Jesienią grał w II-ligowym MKS-ie Kluczbork dla którego strzelił pięć bramek. Kamiński już trenuje z podopiecznymi Ryszarda Tarasiewicza. Dla niego zajęcia w klubie z ulicy Gdańskiej nie są nowością. Rok temu bez powodzenia starał się o angaż w Zawiszy. Urodzony w Solcu Kujawskim zawodnik (jest wychowankiem Unii) od 2009 roku występował najpierw w juniorach, a potem w Młodej Ekstraklasie w barwach Legii Warszawa. Ostatnie pół roku stracił jednak przez kontuzję.