Sport.pl

Trybuna B idzie w górę. Zmiana cen biletów

WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. podał nowe ceny biletów na drugą część sezonu 2013/2014. Są zdecydowanie wyższe na Trybunę B
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

To nie przypadek, bo chodzi o przeniesienie grupy kiboli zajmującej centralną część trybuny B na łuk. Tego chce m.in. Ekstraklasa SA. Zawisza tłumaczy na swej stronie internetowej, że: "Klub swoje zmiany w cenniku dostosowuje do jakości poszczególnych trybun, czyli najwyższe ceny biletów są na trybunie B, gdyż jest tam najlepszy komfort oglądania meczu. Taniej wyceniona została trybuna A, gdyż jest tam gorsza widoczność, a najtańsze są bilety na oba łuki, gdzie komfort oglądania jest najniższy."

Oto nowe ceny biletów na poszczególne trybuny:

Trybuna A - 35 zł

Trybuna B - 45 zł

Trybuna C i D - 25 zł

Dodatkowo na wszystkie trybuny zostały wprowadzone bilety ulgowe po 20 zł. Dotyczą one:

- młodzieży szkolnej do lat 14 włącznie (urodzeni od 01.01.2000 roku),

- seniorzy w wieku od 55 lat (urodzeni do 31.12.1959 roku),

- kobiety,

- studenci na podstawie legitymacji,

- żołnierze.

Dzieci do lat 6 urodzone po 1.01.2008 roku wchodzą za darmo, pod opieką opiekuna.

Więcej o:
Komentarze (34)
Trybuna B idzie w górę. Zmiana cen biletów
Zaloguj się
 • bujakaman

  Oceniono 47 razy 15

  Nie wierzę w to co czytam, haha. Zawsze mieliśmy dość drogie bilety jak na ekstraklasę, a teraz będą jeszcze droższe. No ale tak wina kiboli, i niech płacą więcej. A niech się wypcha, jak będzie mieć frekwencję 1,5tys. na meczu to zobaczymy :) 45zł to kosmos, już widzę jak tysiące rodzin z dziećmi lecą na stadion i wydają po 200-300zł za 1.5h meczu.

 • craig_pl

  Oceniono 25 razy 11

  Jak widzę ceny są nastawione na wyrzucenie kiboli z trybuny B. I to może się udać tylko co dalej? Niewielu pikników przyjdzie na B za 45zł nawet jak będzie bezpiecznie. trzeba będzie obniżyć ceny a wtedy znów wpadną kibole.

  Zamknięte koło - frekwencja będzie najniższa w lidze

 • byfor

  Oceniono 21 razy 11

  Szalikowcy mają zająć sektor C czyli na łuku pod zegarem, zgodnie z ostatnimi informacjami. Mam nadzieje, że to poprawi frekwencję na Zawiszy i zacznie przychodzić więcej ludzi z rodzinami. Cena na trybunę B jest jednak dość wysoka i ciekaw jestem jaka będzie reakcja kibiców na nowe ceny. Dobrze jednak, że zostanie owarta trybuna D, jako alternatywa dla mniej zamożnych kibiców i alternatywa dla trybuny C z której także dobrze ogląda się mecze.
  Za mało się jednak mówi o dokończeniu modernizacji stadionu Zawiszy. Mam nadzieję, że miasto weźmie to pod uwagę i ostatecznie podniesie wszystkie trybuny i zadaszy cały statdion.

 • bartekzawiszak

  Oceniono 24 razy 8

  Otóż co będzie na wiosnę? "Najlepsza" trybuna na stadionie będzie świeciła pustkami bo kto z pikników wyda prawie 50zł. żeby oglądnąć mecz? Odpowiedzcie sobie... 500osób? Atmosfera wogóle zdechnie. Przepraszam będzie WKS! WKS! WKS! Brawo p.Osuch.

 • z1946b

  Oceniono 39 razy 5

  Jeszcze niedawno w tematach frekwencji na Zawiszy psioczyłem że jest za drogo i stąd tak mała ilość kibiców, teraz wiem że się myliłem bo wina jest zgoła odmienna czyli kibole.
  Nowy cennik nie powstrzyma ich od przychodzenia na B, ale przynajmniej niech płacą adekwatnie do zajmowanego miejsca!

 • chamstwoprecz91

  Oceniono 10 razy 4

  dla mnie spoko, 2 dyszki dla studentów na każdą trybunę to rozsądna cena

 • letalin

  Oceniono 5 razy 3

  Z całym szacunkiem dla kobiet, ale...konstytucja mówi wyraźnie, że mężczyzna i kobieta są równi.
  Zróżnicowanie cen biletów jest formą dyskryminacji płciowej i nie powinno mieć miejsca.
  Jakiś sąd powinien się tym zająć. No i politycy lewicowi, którzy są tak wrażliwi na nierówności płci.

  Art. 33.
  "Kobieta i mężczyzna w Rzeczypospolitej Polskiej mają równe prawa w życiu rodzinnym, politycznym, społecznym i gospodarczym"

 • z1946b

  Oceniono 1 raz 1

  @mar.555
  mam nadzieję że te nagrania prędzej czy później się znajdą i winni zostaną ukarani, ale dziwne jest to że nie ma nagrań prywatnych z telefonów i to jest dla mnie również podejrzane, ale nikogo z tego powodu nie wyzywam bez dowodów.
  Doskonale zdaję sobie sprawę że na B większość to normalni ludzie którzy chcą się dobrze bawić, ale niestety mniędzy wami jest grupa która łamie prawo, odpalając race itp, a od tego się zaczęły kary, zamykanie trybuny i całego stadionu, a w konsekwencji zadyma na meczu z Widzewem.
  Uważam że to oni są winni temu co się stało i poniekąd wy normalni bo ich nie powstrzymaliście.
  Przy wcześniejszych cenach ja też się wkurzałem, bo z A jest gorszy widok a jednak musiałem płacić więcej o kibiców z B. Teraz przynajmniej będzie uczciwie, aczkolwiek drogo - szczególnie dla rodzin z dwójką dzieci:(

 • z1946b

  Oceniono 14 razy -2

  @letalin
  Wolę być "Jarząbkiem" niż marionetką w rękach SKZB.

  Z Osuchem nie mam nic wspólnego oprócz jednego i słusznego celu jakim jest pozbycie się kiboli ze stadionów. Dopuki Osuch ich wspierał byłem jego adwersarzem ,ale teraz jestem po jego stronie z tym że to on zmienił towarzystwo, nie ja.

  Szkoda że z takim zapałem z jakim popierasz kiboli - nie piszesz wierszy, bo to ci zdecydowanie lepiej wychodzi i jest przyjemniejsze w czytaniu:)
  Pozdrów Specjala z trybuny B!
  Ten gość na sportowychfaktach pisał podobnie jak ty i bronił kiboli, jednak teraz od czasu konfliktu z Osuchem przestał ich bronić. Jak widać na B też są rozsądni ludzie!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX