Sport.pl

SP Zawisza robi konferencję. O czym będzie mówić

Dziś Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza organizuje konferencję prasową. W poniedziałek musi, zgodnie z poleceniem władz CWZS Zawisza, administratora stadionu przy ul. Gdańskiej, opuścić obiekt
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

O tym będzie dziś o godz. 13 mówił przede wszystkim zarząd SP Zawisza na konferencji. Poinformował, że tematem konferencji jest:

1. Opinia prawna oraz stanowisko Zarządu Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza w sprawie:

- pisma z dnia 24 grudnia 2013 r., w którym Prezydent Miasta Bydgoszczy Pan Rafał Bruski nie wyraził zgody na dalsze korzystanie przez Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza z miejskiego majątku.

- pisma z dnia 3 stycznia 2014 r. podpisanego przez Pana Waldemara Keistera - Prezesa CWZS Zawisza oraz pana Dariusza Bednarka - v-ce Prezesa CWZS zawierającego oświadczenie, iż Zarząd Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego nie wyraża zgody na dalsze korzystanie pod jakimkolwiek tytułem przez Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza z części składowych nieruchomości stanowiących własność Miasta Bydgoszczy, a zarządzanych przez związek.

2. Stanowisko Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza - akcjonariusza WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. w sprawie sytuacji w Spółce w kontekście informacji zawartych w artykule Przeglądu Sportowego "Osucha rodzinny interes na koszt miasta" z dnia 30.12.2013 r. oraz odpowiedzi Pana Radosława Osucha na ten artykuł, zamieszczonej na stronie internetowej WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. w dniu 6.01.2014 r.

Więcej o:
Komentarze (3)
SP Zawisza robi konferencję. O czym będzie mówić
Zaloguj się
 • z1946b

  Oceniono 1 raz 1

  @mar.555
  ciekawe kiedy napiszesz coś od siebie, bo narazie wciąż wypisujesz teksty ze stron SKZB!

 • z1946b

  Oceniono 28 razy -6

  jeszcze powinni się wytłumaczyć dlaczego liżą jaja i rowy kibolom i są ich marionetkami!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX