Toze Marreco już w Bydgoszczy. Wyjedzie z Zawiszą do Hiszpanii

Portugalczyk Tozé Marreco będzie nowym piłkarzem Zawiszy. Zawodnik od piątku jest w Bydgoszczy i być może w sobotę zagra w sparingu z Olimpią Elbląg. To trzeci Portugalczyk w bydgoskim zespole
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

O zainteresowaniu napastnikiem z Portugalii mówiło się już od kilku dni. 27-letni Marreco w przeszłości grał już m.in. w holenderskim FC Zwolle i szwajcarskim Servette Genewa. Ostatnio występował w swoim kraju w barwach II-ligowej Tondelli. To trzeci Portugalczyk w bydgoskim zespole i czwarty w sumie obcokrajowiec. Cała wcześniejsza trójka: Andre Micael i Bernardo Vasconcelos z Portugalii oraz Brazylijczyk Luis Carlos spisują się w ekstraklasie świetnie.

Wiadomo, że propozycja z Bydgoszczy była jedną z kilku, jaką otrzymał. Dlatego też jego przyjazd do naszego miasta ciągle był przekładany. - Ale na szczęście udało się nam go pozyskać. Będzie dobrą konkurencją dla Bernardo Vasconcelosa - zapowiada Radosław Osuch.

W sobotę o godz. 13 Zawisza na bocznym boisku ze sztuczną murawą przy ul. Gdańskiej zmierzy się z Olimpią Elbląg. Dwie godziny później w Abu Dhabi sparing z Norwegią rozpocznie piłkarska reprezentacja Polski. W kadrze jest dwóch bydgoszczan - Michał Masłowski i Igor Lewczuk.