Podopieczni Dana Petrescu sprawdzą Zawiszę w słonecznej Hiszpanii

Dynamo Moskwa będzie jednym z rywali bydgoskich piłkarzy podczas obozu w Hiszpanii. Rosyjski zespół prowadzi trener Dan Petrescu.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Właściciel Zawiszy Radosław Osuch przebywa obecnie w Hiszpanii, gdzie negocjuje sparingpartnerów dla drużyny, która dołączy do niego już w najbliższy w czwartek. Zespół najpierw autokarem wyjedzie do Berlina, a stamtąd samolotem do Malagi. Wszystko wskazuje na to, że pierwszym rywalem podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza będzie drużyna z łotewskiej Jurmały. Na koniec zgrupowania czekać ma najtrudniejsze zadanie. Zawisza zagra z czwartą obecnie drużyną rosyjskiej Superligi - Dynamem Moskwa. W zespole prowadzonym przez byłego szkoleniowca Wisły Kraków Rumuna Dana Petrescu największymi gwiazdami są eksreprezentanci Niemiec Kevin Kurányi, Ukrainy Andriej Woronin, a także obecni kadrowicze Węgier (Balazs Dzsudzsak) i Rosji (m.in. Igor Denisow).

- Do tej dwójki dojdą jeszcze zespoły z ekstraklasy rumuńskiej i II ligi hiszpańskiej. Ich nazwy znane będą w sobotę - dodaje Osuch.