Sport.pl

Właściciel Zawiszy o kibolskim bojkocie: Nie dajcie się manipulować

- W Bydgoszczy jest drużyna, z której kibice mogą być dumni. Przychodźcie i dopingujcie ją - mówi właściciel bydgoskiego klubu Radosław Osuch.
Obserwuj autora na Twitterze @WBorakiewicz

W poniedziałek kibole na swej stronie zawiszafans ogłosili: "Na tę chwilę nie jeździmy na wyjazdy i nie chodzimy na mecze u siebie". To ma być ich protest i kolejny krok w konflikcie z Osuchem. Podczas meczu z Cracovią lżyli także piłkarzy. Zawodnikom nie mogli wybaczyć, że podpisali oświadczenie, w którym stanęli po stronie właściciela. Kibole na stronie zawiszafans twierdzą: "Piłkarzyki pokazali, że kibice są niepotrzebni, a Zawisza to tylko miejsce do zarabiania pieniędzy pod rządami Pinokia kapusia. Tak więc zostali potraktowani przez nas na równi ze swoim pracodawcą. "Wkłady do koszulek" jeżeli pomyśleliście kiedykolwiek, że można nam napluć w twarz i nie zareagujemy to byliście w wielkim błędzie".

Osuch odpowiada na zapowiedź bojkotu: - Kibice to ważna część sportowego widowiska, Jestem przekonany, że w Bydgoszczy jest mnóstwo ludzi, którzy nie poddadzą się temu bojkotowi. Dlatego apeluję do młodych kibiców, żeby nie dali się sterować kilku pseudokibicom, którzy chcą manipulować nimi i całym klubem. Przychodźcie na mecze i dopingujcie swoją drużynę. Jest tego przecież warta, co pokazało zwycięstwo w Krakowie i poprzednie mecze. Klub jest zawsze z wami, ale nie z tymi, którzy plują na zespół, zarząd i właścicieli.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Więcej o:
Komentarze (106)
Właściciel Zawiszy o kibolskim bojkocie: Nie dajcie się manipulować
Zaloguj się
 • kamil28912

  Oceniono 497 razy 371

  Panie Osuch normalni kibice z Bydgoszczy są za panem, a tymi debilami nie ma co się przejmować.

 • gold.zepelin

  Oceniono 332 razy 248

  Kibole - debile, won ze stadionu Zawiszy!!!
  Coś się wam wydaje, ale nie bardzo kumacie co, półgłówki!!!

 • gashowml

  Oceniono 283 razy 217

  Brawo panie prezesie :)
  W końcu skuteczne wyeliminowanie chamstwa ze stadionu!

 • mr.by

  Oceniono 221 razy 171

  Coś trudno mi uwierzyć ,że długo wytrwają Ci frustraci w swojej decyzji ? Jedno jest pewne dostali niezłego pstryczka w nos i teraz się obrazili na wszystkich łącznie z piłkarzami? Czas skończyć z tą patrologią i u nas się wreszcie coś ruszyło , zmierzamy do normalności ...oby. Dziwię się tylko, że paru facetów robiących do tej pory interesy na Zawiszy manipuluje tyloma ludźmi... Stadiony dla kibiców...Zawisza do boju!!!!

 • tommy_1974

  Oceniono 183 razy 147

  Panie Radku. Teraz z cenami w dół. B jest stanowczo za droga dla bydgoszczan. Takie ceny są w Wawie. Zróbcie z niej trybunę rodzinną. Ojciec 50PLN + po 5 PLN za dzieci i żonę. Niech Pan pamięta, że w Bydgoszczy nie ma nawyku kibicowania. Na to potrzeba roku. Tyle, że trzeba nauczyć ludzi, że to fajna rozrywka. Całe szczęście, że barany zrezygnowały i trybuna z w miarę dostępną cena będzie pusta. Większość moich znajomych wybiera się właśnie na tą trybunę bo pozostałe są za drogie. Jeśli ceny pójdą trochę w dół to nikt nie odczuje nieobecności stada. Teraz obawiam się, że będzie pusto ,ale już nie ze względu na dzicz tylko ze względu na ceny. Trzymam kciuki. Powoli się ułoży. W przyszłym sezonie może już się pojawić nawyk chodzenia na mecze

 • kibolwstret

  Oceniono 150 razy 114

  Z ostatniej chwili, bilety na Lechię, sprzedają się jak ciepłe bułeczki, bylem dzisiaj po 4 wejściówki, w kolejce normalni kibiców, żadnych małp. Widziałem też dwóch gości, których często spotykałem na B. Jeden z nich powiedział, że był w sobotę Krakowie, na początku popierał protest, ale po tym co się stało przejrzał na oczy. Wyzywanie piłkarzy od ku..ew, to już w jego opinii za wiele. zapłacił ponoć za całą imprezę 100PLN a bilet to koszt 30PLN. Trybuną B rządzi mafia, nie można dać się im zastraszyć. Ten kibic stwierdził, że idzie na mecz i ma zamiar w spokoju oglądać zawody. Brawo kibice z B, nie dajmy się otumanić tej kilkunastoosobowej chordzie. Wszyscy w poniedziałek walimy na stadion.

 • wolf.krakus44

  Oceniono 147 razy 113

  I tak powinien zrobić każdy właściciel , każdy zarząd klubu gdzie bydło próbuje dominować!!! Jestem kibicem od ponad 30-u lat i pamiętam fanatycznych kibiców z tamtego okresu , były różne animożje ,bujki ale takiego ku...twa
  jak jest teraz to apsolutnie. Może rząd zamiast pie....lić w koło to samo i bez efektu zajmie sie takimi przypadkami i spłodzi jakąś ustawe regulującą takie masowe imprezy ?

 • z1946b

  Oceniono 141 razy 111

  Panie Radku pan się nie boi,
  Cała Bydgoszcz za panem stoi!!!

  Napisałem że "cała Bydgoszcz" bo tych kilkudziesięciu kiboli nie można liczyć jako mieszkańców naszego miasta - to są jakieś wybryki natury, smarki którymi rodzice się nie interesują bo wcale ich nie chcieli ale przez nieuwagę wpadli i teraz klepią biedę!!!

 • skrecz78

  Oceniono 83 razy 59

  JAK NIE NA STADIONI TO POD NIM BĘDĄ PEWNIE LUDZIOM KREW PSUĆ. I ZASTRASZAĆ ZNAJĄC ŻYCIE. ABY NORMALNI KIBICE TEŻ NIC NIE OBEJŻELI

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX