Sport.pl

Kibole ich lżą, a oni... Są w jedenastce kolejki

Oficjalny portal Ekstraklasy wytypował dwóch piłkarzy Zawiszy do najlepszej jedenastki 22. kolejki. Znaleźli się w niej Igor Lewczuk i Bernardo Vasconcelos.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Zawisza zwyciężył 2:0 Cracovię, a mecz poza zwycięstwem zaznaczył się jeszcze wyjątkowym zachowaniem grupy osób z Bydgoszczy, które pojechały do Krakowa. Mimo to zawodnicy popisali się bardzo dobrą grą. Lewczuka i Vasconcelosa docenił portal Ekstraklasa.org, wybierając ich do jedenastki 22. kolejki.

Uzasadnił to następująco w przypadku Lewczuka: "Pierwszą część sezonu zakończył z przytupem, drugą zaczął też od mocnego uderzenia. Bez asysty i bez gola, za to z pewnością w obronie i dużą aktywnością w ofensywie".

O Vasconcelosie napisał: "Najpierw asystował przy golu Kamila Drygasa, drugą bramkę zdobył już sam. Co prawda z rzutu karnego, ale wykonał go rewelacyjnie - z zimną krwią zabawił się z bramkarzem Cracovii".

Przypomnijmy, że telewizja Canal+ wybrała do najlepszej jedenastki 22. kolejki Wojciecha Kaczmarka i Andre Micaela.

Więcej o:
Komentarze (9)
Kibole ich lżą, a oni... Są w jedenastce kolejki
Zaloguj się
 • czyli.kon.karne

  Oceniono 34 razy 10

  panu naczelnemu klakierkowi przypomnę, że piłkarze, którzy początkowo nie byli stroną konfliktu kibice-właściciel są lżeni nie za grę a za wpieprzanie się w tematy kibicowskie, które ich jako najmitów nie powinny obchodzić, więc każdy w miarę normalny człowiek pchając paluchy między drzwi a framugę powinien oczekiwać ała, dziećmi nie są, zatem mają to co mają na własne żądanie... i nie przekonuje mnie, że zostali "wmanewrowani w taki układ" przez pana i władcę, bo dziwnym trafem trener tarasiewicz potrafi nie brać w tym konflikcie udziału a przecież płatnikiem jego kontraktu jest ta sama firma... wielki szacun za taką postawę, no ale to jest prawdziwy profesjonalista, w odróżnieniu

 • z1946b

  Oceniono 5 razy -1

  @czyli.kon.karne
  Tarasiewicz zachowuje spokój i nie popiera ani was ani Osucha, ale wystarczy abyście poszli do niego z prośbą o podpisanie jakiegoś oświadczenia to zmienicie zdanie i tylko dlatego że do tej pory tego nie uczyniliście on może w miarę spokojnie spać.
  Proponuję wysłać jednego mądrego, a nie 40 osiłków!!!

 • glencok

  Oceniono 35 razy -3

  jacy kibice ich lżą? ja sobie nic nie przypominam. margines to i owszem. ale margines od lat działa na szkode Zawiszy, więc żadna nowość.

 • lewy197666

  Oceniono 15 razy -7

  obronca i bramkarz o czym to swiatcz\y

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX