Sport.pl

Biletowa akcja na Górnika. Wejście za grosz i za złotówkę

Bydgoski Zawisza chce, żeby jak najwięcej kibiców przyszło na piątkowe spotkanie z Górnikiem Zabrze. Organizuje specjalne akcje promocyjne - także dla kobiet
Mecz z Górnikiem jest bardzo ważny dla bydgoskich piłkarzy. Po dwóch porażkach chcą przełamać złą passę i wrócić na drogę zwycięstw. Pojedynek z zespołem z Zabrza (początek o 20.30) odbędzie się przed Dniem Kobiet. Dlatego klub zaprasza wszystkie panie na trybuny. Bilety dla kobiet kosztują tylko złotówkę. Promocja dotyczy wejściówek na wszystkie trybuny.

Po bojkocie zespołu ogłoszonym przez kiboli w akcję zapraszania bydgoszczan na mecze włączył się także ratusz. W urzędzie miasta znowu będzie można kupić bilet za grosz. Dotyczy to wszystkich, którzy nabędą wejściówkę na trybunę C (pod zegarem) - drugą otrzymają za jeden grosz. Kasa w urzędzie miasta przy ul. Jezuickiej 1 (w holu głównym przy portierni) będzie czynna w czwartek (od 9 do 16) oraz piątek (od 9 do 14). W tygodniu i w dniu meczu są oczywiście czynne także kasy przy stadionie: poniedziałek 15-18; wtorek 14- 18; środa 14-18; czwartek 12-18 oraz w piątek 10-21.30.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Więcej o:
Komentarze (24)
Biletowa akcja na Górnika. Wejście za grosz i za złotówkę
Zaloguj się
 • mar.555

  Oceniono 22 razy 4

  do z1946b

  porównując Białe Błota do meczu Zawiszy ośmieszasz siebie poraz kolejny :)
  Porównaj lepiej sobie koguciku mecze Zawiszy z kibolami a mecz bez nich gdzie bilety rozdawane byly za darmo!

 • z1946b

  Oceniono 58 razy 4

  Co poniektórzy tutaj śmieją się że na mecze teraz to nie przychodzą kibice, a pikniki i janusze lub oglądacze tv, jeszcze inni APELUJĄ aby nie iść na mecz tylko kupić piwo, a ja się pytam: ilu was było w Białych Błotach na uczczeniu pamięci Żołnierzy Wyklętych - 20 !!!, ilu maszerowało ulicami Bydgoszczy dla tej samej idei - ok 100!!!
  To świadczy tylko o tym że jest was coraz mniej, a nas na stadionie będzie coraz więcej i o tym że SKZB nie powinno być wpisane do KRS-u bo nie jesteście stowarzyszeniem które w jakikolwiek sposób służy dobru społecznemu o czym można się przekonać czytając waszą stronę i także po takich APELACH.
  Przynosicie tylko wstyd Bydgoszczy!!!!

 • jaca2014

  0

  Chciałem pójść na mecz ale jak czytam z1946b to utwierdzam się w przekonaniu ze nie należy chodzić i dawać pożywki dewiantom typu z1946b. Ty jesteś gorszy od kiboli. Chłopie weź odpuść bo ci żyłka pęknie.
  I to ze pracujesz w GW nie upoważnia Ciebie do pisania bzdur na jej łamach

 • trz1920only

  Oceniono 50 razy 0

  Okazuje się ze przez te wszystkie lata ratusz przeznaczał miliony na...rozrywkę dla kiboli i patologii bo normalnych kibiców to tam jest bardzo malo i nawet za grosik nie chcą chodzić. Kibole dostali stadion za 130 mln, za darmo użytkowali miejski obiekt, pomieszczenia, byli rozpieszczani przez prezydenta a teraz sa be. Przez ta "wielka piłkę" prezydenta Bruskiego w Bydgoszczy zrobiło się bardzo niebezpieczne. Wszędzie pełno tej patologii w wełnianych czapkach z litera "z". W klubach rozrywkowych strach siedzieć bo można być poturbowanym. Nie mówiąc juz co się dzieje w komunikacji miejskiej jak taka banda wsiadzie i terroryzuje pasażerów. Krótko mówiąc większość mieszkańców ma juz dość tych kiboli Zawiszy.

 • fajnymanolo

  Oceniono 68 razy -2

  APEL:
  Jeżeli dobro tego klubu i miasta , leży Tobie na sercu , jeżeli chcesz by wróciła atmosfera z meczu z Legią , apelujemy do Ciebie : NIE IDŹ NA MECZ , KUP ZAMIAST BILETU PIWO I WYPIJ SOBIE!!! Jak pójdziesz piwo zamiast Ciebie wypije On , ten który obraża kibiców i Twoje miasto. NIE IDŹMY NA MECZ POMÓŻMY W TEN SPOSÓB NASZEMU ZAWISZY!!!

 • z1946b

  Oceniono 31 razy -3

  @lewy197666
  skoro już nie pamiętasz to ci przypomnę:
  kibice na meczu z Lechią - 1620;
  kibole w Białych Błotach - 20.
  Czyli nas kibiców było o 81 razy więcej niż was, a z każdym meczem ta statystyka będzie wzrastać o ile dotrzymacie słowa i nadal będziecie bojkotować "swój ukochany klub"

 • z1946b

  Oceniono 31 razy -11

  @mar.555
  @fajnymanolo
  @lewy197666
  @letalim
  @czyli.kon.karne
  @komentarzdramatyczny
  Miłego oglądania meczu z Górnikiem przed tv.
  Bez was na stadionie świat stał się lepszy, a za oprawami nikt nie tęskni - oprócz was!!
  Bojkot kiboli to najlepsze co spotkało Zawiszę od czasu awansu do Ekstaklasy i chcę wam serdecznie za ten wspaniały dar podziękować. Pierwszy raz w życiu jestem z was dumny!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX