Jeden dzień do Szkocji. Czy zagrają Masłowski lub Lewczuk? [WIDEO]

Piłkarze bydgoskiego Zawiszy od poniedziałku są na zgrupowaniu reprezentacji Polski, która w środę zagra ze Szkocją. Który z nich ma większe szanse wejścia na boisko?
Michał Masłowski i Igor Lewczuk znaleźli się w bardzo wąskim gronie zawodników, którzy byli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na zgrupowaniu kadry złożonej tylko z ligowców, i zostali teraz powołani do pierwszej reprezentacji Polski z jej najlepszymi piłkarzami. W środę ta drużyna zagra ze Szkocją na Stadionie Narodowym.Masłowski z Lewczukiem zaliczyli już debiuty podczas sprawdzianów w ZEA z Norwegią i Mołdawią, ale występ na Stadionie Narodowym byłby znacznie większym osiągnięciem w ich piłkarskiej karierze.

Który z zawodników Zawiszy ma większe szanse na pojawienie się na boisku choć na kilka czy kilkanaście minut? Chyba jednak Masłowski. Na jego pozycji występują powołani przez Adama Nawałkę: Mateusz Klich i Ludovic Obraniak. Masłowski jest kandydatem nr 3 do wejścia. Podobnie jest z Lewczukiem, ale na prawej obronie pewniakiem jest oczywiście Łukasz Piszczek. Na tej pozycji grał także jesienią Piotr Celeban.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz