Goulon już w szpitalu. O 15 rozpocznie się operacja

Gdy piłkarze Zawiszy rozpoczynali poranną odprawę, Herold Goulon zjawił się w bydgoskim szpitalu wojskowym. O 15 rozpocznie się operacja kręgosłupa Francuza.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

- Bardzo spokojnie do tego podchodzi. Wierzy, że dzięki operacji szybciej będzie mógł wrócić do pełnej sprawności - mówią w bydgoskim klubie. W Zawiszy długo liczono na to, że obejdzie się bez interwencji chirurgów. Niestety, pobyty w kilku klinikach niewiele pomogły. Zawodnik ciągle miał problemy z kręgosłupem, a właściwie z dyskiem. Dzisiejszą operację, która według planu rozpocząć ma się o 15, przeprowadzi prof. Marek Harat.

- To specjalista europejskiej klasy. Dlatego też zdecydowaliśmy, że nie ma sensu, by Herold wyjeżdżał, skoro takiego fachowca mamy na miejscu - mówi Radosław Osuch, właściciel Zawiszy. Już w środę ma się rozpocząć rehabilitacja Goulona. Wszystko po to, by jak najszybciej mógł wrócić na boisko. - Zakładamy, że potrwa ona 2-3 miesiące. Dlatego też zdecydowaliśmy się teraz na operację, by Herold był gotowy na rozpoczęcie przygotowań do kolejnego sezonu.