Komisja Ligi uchyliła zakazy stadionowe wydane przez Zawiszę

Na ostatnim posiedzeniu pozytywnie rozpatrzyła kilka odwołań z Bydgoszczy. Na mecze mogą znowu chodzić szef i wiceszef Stowarzyszenia Kibiców Zawiszy oraz członek rady nadzorczej spółki piłkarskiej delegowany do niej przez Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza
Komisja Ligi uchyliła dwuletnie zakazy dla Macieja Zawadzkiego i Marka Gaczkowskiego oraz Jerzego Mickusia. Prezes i zastępca SKZB oraz członek rady nadzorczej spółki znaleźli się w gronie 47 kiboli, którym bydgoski klub wydał zakazy stadionowe.

Część z nich się odwołała. - Z tego prawa skorzystało 15 osób z Bydgoszczy - informował dwa tygodnie temu rzecznik Ekstraklasy SA Waldemar Gojtowski. Wtedy na posiedzeniu Komisji Ligi omawiano cztery z nich, ale orzeczenie wówczas nie zapadło.

Osoby, wobec których uchylono ostatnio zakazy, mogą chodzić na mecze Zawiszy, ale z tego prawa nie skorzystają, bo trwa bojkot drużyny ogłoszony przez kiboli.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Wisła Kraków ukarała ponad 400 osób zakazami stadionowymi na swoim terenie. Stowarzyszenie Kibiców Wisły także ogłosiło bojkot meczów swego zespołu.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz