Zawisza dziękuje kibicom za Śląsk. Za bojkot bojkotu

Szefowie klubu, trenerzy i piłkarze Zawiszy podziękowali 5 tys. kibiców, którzy w niedzielę przyszli na stadion na mecz ze Śląskiem Wrocław
Na stronie internetowej klubu zamieszczono specjalne podziękowanie:

"Klub WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. wraz ze wszystkimi zawodnikami i sztabem szkoleniowym pragnie z całego serca podziękować wszystkim kibicom, którzy tak licznie przybyli na wczorajszy wygrany mecz naszego zespołu ze Śląskiem Wrocław. W szczególności dziękujemy młodym kibicom z trybuny "B", którzy wraz z rodzicami wspaniale dopingowali naszą drużynę. Swoją obecnością po raz kolejny udowodniliście, że można na Was liczyć i sprawiliście, że trybuna "B" zyskała nowe, jakże radosne oblicze. Tak rodzinnej atmosfery mogą pozazdrościć nam wszystkie kluby Ekstraklasy. To właśnie Wy wszyscy przyłożyliście nie cegiełkę, a dużą cegłę do tego niezwykle ważnego zwycięstwa! Zawodnicy liczą na Was!!! Spotkajmy się na naszym stadionie na meczu z Ruchem Chorzów".

- Wszystkim kibicom naprawdę serdecznie dziękuję. Liczba widzów nie odbiega od tej sprzed bojkotu. Ludzie, którzy teraz przyszli, pokazali, że można dopingować w sposób pozbawiony wulgarności. Zapraszamy na mecz z Ruchem - dodał właściciel zespołu Radosław Osuch.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz