Dwóch zawiszan w najlepszej jedenastce 28. kolejki

Wyróżnienie spotkało Igora Lewczuka i Kamila Drygasa. To oni zostali wybrani przez Ekstraklasę SA. Lewczuk już po raz piąty
Prawy obrońca Zawiszy dostał się do Jedenastki 28. kolejki po zwycięstwie 1:0 ze Śląskiem Wrocław. Ekstraklasa SA chwali Lewczuka w ten sposób: "Gdyby pokonał Kelemena, zaliczyłby występ bardzo dobry. A tak było po prostu dobrze. Jak zwykle bardzo aktywny w grze ofensywnej, ale i w defensywie ratował Zawiszę. W naszej Jedenastce już po raz piąty.

Drugi raz z rzędu znalazł się w niej za to Kamil Drygas: Trener Ryszard Tarasiewicz ma pociechę z tego zawodnika, bo to on rozstrzygnął losy meczu ze Śląskiem Wrocław" - chwali pomocnika Zawiszy oficjalna strona Ekstraklasy.

W najlepszej drużynie 28. kolejki znalazł się także bramkarz Śląska, Marian Kelemen. "Śląsk punktów z Bydgoszczy nie przywiózł, za to przywiózł jedną straconą bramkę. Tylko jedną. Świetnie bowiem bronił Kelemen, a interwencja na refleks po strzale z bliska Igora Lewczuka - znakomita" - tak pisze o nim Ekstraklasa SA.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz