Sport.pl

Lubisz futbol. Trenuj z piłkarzami bydgoskiego Zawiszy

Klub zaprasza na bezpłatne treningi naborowe. Poprowadzą je m.in. zawodnicy szóstej drużyny ekstraklasy: Łukasz Nawotczyński i Hermes
WKS Zawisza prowadzi nabór chłopców z roczników 2004 i 2003, którzy chcą grać w młodzieżowej drużynie bydgoskiego klubu. Mogą być oni jednocześnie uczniami klasy sportowej Zawiszy w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 15 przy ul. Czerkaskiej 8 w roku szkolnym 2014/2015. Nie jest to obowiązek - można uczęszczać do innej szkoły i jednocześnie trenować w drużynach młodzieżowych Zawiszy.Treningi odbywać się będą trzy razy w tygodniu, a prowadził je będzie Tomasz Kunicki oraz jeden z zawodników pierwszego zespołu ekstraklasowego zawiszy (Hermes i Łukasz Nawotczyński).

Treningi naborowe są bezpłatne. Odbywają się w stałych terminach: poniedziałki, wtorki i czwartki o godz. 18.

Godziny zajęć są tak zaplanowane, by mogły w nich uczestniczyć dzieci, które uczą się w innych szkołach. Miejscem treningów jest boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Gdańskiej 163.

Kontakt telefoniczny z koordynatorem grup młodzieżowych Aleksiejem Tiereszczenko: 604 799 329 (codziennie) lub pod adresem mailowym: biuro@wkszawisza.pl

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Więcej o:
Komentarze (10)
Lubisz futbol. Trenuj z piłkarzami bydgoskiego Zawiszy
Zaloguj się
 • krisss1979

  Oceniono 4 razy 2

  "Nie jest to obowiązek - można uczęszczać do innej szkoły i jednocześnie trenować w drużynach młodzieżowych Zawiszy. "

  Jak to technicznie będzie wyglądało bo z tego co się orientuję w klasie sportowej zajęcia są w godzinach lekcyjnych czyli najczęściej przed południem ? Będzie druga grupa treningowa dla tych dzieci, które nie będą chodziły do klasy i wtedy zajęcia będą popołudniu ?

 • bartek1946

  Oceniono 10 razy -2

  Czy panowie Hermes i Nawotczyński nie byli zamieszani w afery korupcyjne w polskim futbolu? czy właściwym przykładem dla najmłodszych jest skorumpowany trener?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX