Lewczuk i Ziajka najlepsi. A inni? Oceniamy Zawiszę [SONDAŻ]

W ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej T-Mobile Ekstraklasy piłkarze Zawiszy przegrali 0:3 w Bydgoszczy z Ruchem Chorzów. My tradycyjnie już oceniamy naszych zawodników. Skala od 1 do 10.
Jesteś kibicem i jesteś z Bydgoszczy? Musisz zostać fanem Facebooka Sport.pl Bydgoszcz »

Andrzej Witan - 5

Zadebiutował w ekstraklasie. W pierwszej połowie dwa razy dobrze interweniował po strzałach Koczkowskiego i Zieńczuka. Lepiej mógł się zachować przy stracie pierwszego gola.

Damian Ciechanowski - 4

Debiutował w ekstraklasie już latem, ale potem bardzo długo nie łapał się nawet do meczowej osiemnastki. Niestety, zjadła go trema. Fatalne wybicie piłki było przyczyną utraty pierwszego gola.

Andre Micael - 5

Popełnił błąd w drugiej połowie, na szczęście goście go nie wykorzystali. Poza tym walczył jak zawsze.

Łukasz Skrzyński - 5

Liczyliśmy na stałe fragmenty gry w jego wykonaniu, ale niewiele z nich wychodziło.

Sebastian Ziajka - 6

Jeden z nielicznych jaśniejszych punktów w zespole. Przeprowadził kilka ciekawych rajdów lewą stroną.

Sebastian Dudek - 4

W sumie niewiele pokazał. Razem z Jakubem Wójcickim miał kreować grę Zawiszy. Nie bardzo to jednak wychodziło.

Jakub Wójcicki - 4

Środek pomocy to nie jest jego pozycja. Zdecydowanie więcej z niego pożytku na prawej stronie.

Igor Lewczuk - 6

Zaczął mecz jako prawy pomocnik. I o dziwo radził sobie całkiem nieźle. Był szybszy od rywali. Potem wrócił na obronę i był wyróżniającym się piłkarzem na boisku.

Alvarinho - 5

Umiejętności mu nie brakuje. Bardzo dobrze panuje nad piłką. Widoczny na początku meczu. Później nieco przygasł.

Jorge Kadu - 5

Widać, że drużyna może mieć z niego dużo pożytku. Ale w meczu z Ruchem momentami był za bardzo zagubiony. Potrzeba mu zgrania.

Bernardo Vasconceslos - 5

Nie miał zbyt wielu okazji. Niestety, dla niego mecz z Ruchem był ostatnim w tym sezonie. Czeka go operacja barku.