Sport.pl

Skrzyński: - Dla tych kibiców warto było umierać na boisku

Łukasz Skrzyński: - To dla mnie była ostatnia okazja wywalczenia takiego trofeum.
Środkowy obrońca Zawiszy obserwował finał z ławki rezerwowych. - Człowiek strasznie się denerwuje, bo nie może pomóc. Nie ukrywam jednak, że współczułem kolegom wykonującym rzuty karne. Okazja wywalczenia takiego trofeum mogła się nie powtórzyć. Dla mnie to była ostatnia szansa zdobycia czegoś. Już wcześniej mówiliśmy jednak, że jeśli ktoś nie wykorzysta karnego, żaden z nas do końca życia nie ma prawa mu tego wypominać. Graliśmy w każdym meczu Pucharu Polski w najmocniejszym składzie, od samego początku bardzo profesjonalnie pracowaliśmy na końcowy sukces. To prawda, co mówił nasz trener, że przed finałem w ogóle nie trenowaliśmy karnych. Zakładaliśmy, że ich nie będzie. Ostatecznie do nich doszło, ale umieliśmy sobie poradzić - podkreślił Skrzyński i podziękował kibicom, którzy pojechali na Narodowy. - Warto było walczyć z całych sił i umierać na boisku dla tak licznej grupy kibiców z Bydgoszczy. Zaskoczyli nas bardzo pozytywnie. Myślę, że są szczęśliwi tak jak my i dumni, że jako beniaminek ekstraklasy zdobyliśmy Puchar Polski.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Więcej o:
Komentarze (6)
Skrzyński: - Dla tych kibiców warto było umierać na boisku
Zaloguj się
 • forest04

  Oceniono 25 razy 23

  Puchar jest nasz, Puchar do nas należy! :)

 • maniek1803

  Oceniono 9 razy 7

  witam wszystkich, Kibiców, obrażonych Kiboli.....musimy zrozumieć jedno, jesteśmy dodatkiem każdego meczu, bez piłkarzy, którzy tworzą drużynę, nie ma Kibiców, Kiboli....natomiast bez Kibiców czy Kiboli drużyna jakoś sobie poradzi......oczywiście tęsknię za dopingiem, ale za dopingiem bez bluzgów, ubliżania....zdarzały sie takie mecze, że nie było ich wcale i było fajnie......ZROZUMCIE TO WRESZCIE, NIE jesteście z drużyną= NIE MA WAS, NAS....a oni trwają...za dużo sobie dodajecie ludzie, trzeba sie walnąć w pierś i sobie powiedzieć:'' gó... dał nasz bojkot.....''

  PUCHAR JEST NASZ< PUCHAR DO NAS NALEŻY:)))))))))

 • marcinbgd

  Oceniono 2 razy 2

  czy media mogły by w końcu zacząć bojkotować kiboli i ich bojkot? Chyba już pokazali że nie zależy im na piłce nożnej. Nie warto publikować ich wypowiedzi, porostu niech sobie piszą na swojej własnej stronie. Nikomu nie są potrzebni do szczęścia, większość Bydgoszczan ma ich za wrogów a publikując ich wypowiedzi oraz pisząc co zrobili tylko zyskują popularność. Zbojkotować ich.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX