Objazd z pucharem. Zawisza pokazuje trofeum w szkołach

Dobry pomysł bydgoskiego klubu. Piłkarze jeżdżą po szkołach i przedszkolach z Pucharem Polski. Pokazują go dzieciakom i próbują zdobyć nowych kibiców na swych meczach
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Zdążyli już odwiedzić kilka szkół w Bydgoszczy. Ostatnio delegacja Zawiszy pojechała do Zespołu Szkół nr 15 Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły. Paweł Wojciechowski oraz Bernardo Vasconcelos spotkali się z uczniami najmłodszych klas w szkole podstawowej, potem byli uczniowie klas IV-VI, a wreszcie gimnazjum. Każdy problemu mógł sobie zrobić zdjęcie z pucharem oraz z zawodnikami. Vasco i Wojciechowski rozdawali także autografy, a na chętnego do tłumaczenia wypowiedzi Vasco, który opowiadał po angielsku, zgłosił się jeden z uczniów.

Łukasz Nawotczyński, Jorge Kadu oraz Andre Micael odwiedzili Specjalny Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy przy ul. Granicznej. Podopieczni placówki przygotowali specjalny układ taneczny. Kadu, Andre i Łukasz otrzymali również prace plastyczne wykonane przez nich.

Tour nadal trwa. W poniedziałek zawodnicy wybierają się do przedszkola na ul. Pomorskiej, a we wtorek odwiedzą szkołę przy ul. Bałtyckiej.

Jak wyglądają spotkania - zobacz na wkszawisza.pl