Zwycięstwo Zawiszy. Dwa gole w bramce Omonii Nikozja

Bydgoszczanie pokonali Omonię Nikozja - piąty zespół ekstraklasy cypryskiej. Gole dla Zawiszy zdobyli Portugalczycy: Bernardo Vasconcelos i Alvarinho
Vasco trafił po raz drugi na przedsezonowym zgrupowaniu zawiszan. W czwartek zdobył gola w sparingu z Piastem Gliwice. Ten mecz zakończył się remisem 1:1

W niedzielę w Grodzisku Wielkopolskim rywalem naszych piłkarzy była Omonia Nikozja. Vasco trafił w pierwszej połowie, a wynik ustalił Alvarinho po przerwie.

Podczas zgrupowania podopieczni Jorge Paixao zmierzą się jeszcze z Górnikiem Zabrze (2 lipca) i Hapoelem Ben Shewa.

Zawisza - Omonia Nikozja 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Vasconcelos (19.), 2:0 Alvarinho (67.)

Wyjściowy skład Zawiszy: Sandomierski - Ziajka, Andre Micael, Silva, Petasz - Strąk, Drygas - Wójcicki, Geworgian, Luis Carlos - Vasconcelos