Sport.pl

Dlaczego Legia chciała Igora Lewczuka

- Siła, wytrzymałość, szybkość, gra jeden na jeden. To powinien mieć środkowy obrońca - tak Igor Lewczuk tłumaczy, dlaczego trener Legii Henning Berg zdecydował się na jego transfer z Zawiszy
Prawy obrońca bydgoskiej drużyny przeszedł w czerwcu do mistrza Polski. W rozmowie z Przeglądem Sportowym. opowiada o swoich planach związanych z grą w Legii - Nie mam tak, że przyjdę tutaj, rozłożę leżak, trzy lata przebimbam, a potem będę opowiadał, że byłem w Legii - mówi Lewczuk. O swej dotychczasowej karierze i grze w Zawiszy opowiada - Miałem słabsze momenty, były pożegnania, ale pojawiali się ludzie, którzy wyciągali do mnie rękę, jak ostatnio trener Ryszard Tarasiewicz. Dzięki takim osobom nadal kopię piłkę i trafiłem do Legii.

Przypomnijmy, że Lewczuk trafił do Bydgoszczy rok temu z Ruchu Chorzów. W Zawiszy miał najlepszy sezon w życiu. Trafił jesienią do reprezentacji Polski.

Więcej o:
Komentarze (12)
Dlaczego Legia chciała Igora Lewczuka
Zaloguj się
 • marcinbgd

  Oceniono 42 razy 40

  Boniek i reszta PZPN weź się w końcu za ogólnokrajowy program szkolenia młodzieży, już nawet Szwajcarzy i Belgowie mają go za sobą i teraz zbierają plony a PZPN dalej twierdzi że to nie do nich należy tylko do klubów.
  ZA CAŁOKSZTAŁT POLSKIEJ PIŁKI ODPOWIADA PZPN!
  Przestańcie kraść te pieniądze tylko zacznijcie szkolić młodzież!
  Matka boska nie ześle nam 11 piłkarzy na światowym poziomie tylko trzeba ich sobie WYHODOWAĆ OD DZIECKA CIĘŻKĄ PRACĄ!!!

 • lewy197666

  Oceniono 20 razy -10

  Lewczuk teraz mozesz smialo opowiadac dalej o radku juz moze cie w d... pocalowac teraz mozesz oficjalnie tak jak kiedys w pubie przy piwku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX