Sport.pl

Mariusz Rumak już prowadzi po raz pierwszy trening Zawiszy

Nowy trener bydgoskiego zespołu rozpoczął o godz. 11. pracę z drużyną. Były szkoleniowiec Lecha ma teraz 12 dni przed kolejnym spotkaniem, żeby wydobyć Zawiszę z kryzysu.
Rumak rozpoczął od spotkania z piłkarzami. Potem już rozpoczęły się zajęcia na boisku. Pierwsze, miały na celu głównie poznanie się z drużyną. Nowy szkoleniowiec najlepiej zna się z Kamilem Drygasem. Wychowanek Lecha przed rokiem nie znalazł uznania w oczach Rumaka, wtedy trenera poznańskiej drużyny. Właściciel Zawiszy, Radosław Osuch, dzięki temu wykupił go za 500 tys. złotych

Trener ma 12 dni do kolejnego meczu. W piątek 12 września bydgoszczanie zagrają z Wisłą Kraków, jedyny niepokonanym w tym sezonie zespołem w ekstraklasie. W poprzednim sezonie, właśnie od zwycięstwa z Wisłą, rozpoczęła się znakomita passa Zawiszy w lidze.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Czy trener Mariusz Rumak zdoła odmienić Zawiszę?
Więcej o:
Komentarze (10)
Mariusz Rumak już prowadzi po raz pierwszy trening Zawiszy
Zaloguj się
 • 4mils

  Oceniono 2 razy 2

  Tylko jak ma poprawić miejsce w tabeli? Terminarz jest bezlitosny, gramy teraz przede wszystkim z górną poloowką tabeli. Będzie tr udno się zgrywać grając przeciwko najlepszym.

 • jaca2014

  Oceniono 16 razy 0

  "Nowy szkoleniowiec najlepiej zna się z Kamilem Drygasem. Wychowanek Lecha przed rokiem nie znalazł uznania w oczach Rumaka, wtedy trenera poznańskiej drużyny."

  Ładnie napisane o odesłaniu młodego piłkarza do rezerw. Ten młody piłkarz został przez Rumaka zablokowany w rozwoju kariery i gdyby nie Osuch ... Niesamowite, ale to dzięki niemu, Drygas nie biega po III ligowych boiskach Wielkopolski. Co do wprowadzania młodzieży do zespołu Lecha . Czy to była jego inicjatywa ? Nie, gdyby tego nie zrobił chłopacy odeszliby do Legii lub innego klubu. Był przyparty do muru. W Bydgoszczy nasi chłopacy, też zagrają, bo może to poprawi wizerunek Osucha, albo przełoży się na frekwencję.
  Tu jest potrzeby trener taki jak Topolski. Trener, za którym piłkarze zamykając oczy pójdą w ogień. Kto chodził na II ligę to pamięta, jak Topola odmienił i zaczarował drużynę jak przyszedł po Murawskim ! tylko Murawski pozostawił po sobie monolit w obronie, a tu mamy przysłowiową rozpierduchę we wszystkich formacjach
  W przypadku Rumaka piłkarze przymrużą oczy i będą patrzeć czy się nie potknie o próg w drzwiach szatni.
  Na szczęście na tym forum jest tylu niepoprawnych optymistów, że ja mogę być pesymistą. Tu nie chodzi o to co sądzą xamp, czy sam1946 czy inni zagorzali i "prawdziwi" kibice. Tu nie ma znaczenia co uważa mar555 czy jaca2014, czy oszołom paweł przepióra
  To piłkarze mają zawierzyć komuś takiemu jak Rumak. Nie piszę o doświadczeniu trenerskim. Piszę o człowieku. Osuch mu ufa ? czy nie było innych chętnych.

  Swoją drogą ciekawi mnie ile kosztowało WKS Zawiszę S.A pożegnanie się z Paixało.
  Ile lat będzie klub spłacał (kontrakt miał kilkuletni, chyba do 2017 roku)
  Jak napisał Borakiewicz, Osuch się z nim pożegnał jako "właściciel klubu", a spłacać będzie Zawisza S.A. To nie jest to samo !!!
  Panie Burakiewicz z Bydgoszczu
  Osuch jest właścicielem pakietu 95% akcji klubu SA. a nie właścicielem klubu
  Dla Pana to wsio rybka, czy tak kazał Panu ktoś pisać.

 • groundtroper

  Oceniono 20 razy -12

  A 57 zdjęć nie będzie? Taka chwila...
  Jaka atmosfera na linii Drygas-Patataj?

 • kibolbandyta

  Oceniono 31 razy -17

  Pierwszy krok do spadku wykonany.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX