Masłowski dziękuje Legii za wsparcie. Krok do transferu?

Michał Masłowski po meczu z warszawską Legią zdjął niebiesko-czarną koszulkę i pokazał t-shirt z napisem ?Legia Warszawa - dziękuję za wsparcie?.
Według Przeglądu Sportowego klub ze stolicy nie rezygnuje z pozyskania Masłowskiego. To zawodnik z Polski, który się wyróżnia i mógłby być wzmocnieniem środkowej linii Legii. Od powrotu Zawiszy do ekstraklasy, znalazł się pod lupą mistrzów kraju. Jak opowiadał właściciel bydgoskiego klubu Radosław Osuch, o transferze rozmawiał z nim szef Legii, Bogusław Leśnodorski.

Poważna kontuzja przywodziciela i przerwa trwająca pół roku spowodowała przerwanie rozmów. Na razie ten rozgrywający nie trafi do Legii, co nie oznacza, że z niego w Warszawie zrezygnowano - informuje Przegląd Sportowy.

O ewentualnym przejściu Masłowskiego mówił po niedzielnym meczu trener Legii Henning Berg.

Sam 24-letni kapitan Zawiszy przedłużył niedawno kontrakt z klubem do czerwca 2017 roku. To oznacza, że Legia nie będzie go mogła zimą wziąć za darmo. Masłowski, po meczu z Legią zdjął meczową koszulkę i zaprezentował t-shirt z napisem "Legia Warszawa - dziękuję za wsparcie". Okazał wdzięczność za medyczną pomoc klubu ze stolicy przy rehabilitacji po operacji.

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz