Do przerwy nieźle prawie wszyscy. Potem już niemal nikt [SONDAŻ]

Bydgoski Zawisza przegrał 0:1 z Cracovią. Najlepszy w drużynie Mariusza Rumaka był Herold Goulon, ale i on na takie miano zasłużył sobie tylko do przerwy. A kogo wy wybieracie?
Oceniamy zawodników Zawiszy (skala ocen od 1 do 10)

Andrzej Witan - 6

Przy strzale Rakelsa nie miał szans. Potem obronił jeszcze sam na sam z Łotyszem. Tradycyjnie niepewny przy centrach z rzutów rożnych rywali.

Sebastian Ziajka - 5

Zbyt rzadko wspierał Wagnera na swojej stronie boiska. Uważnie pilnował Boubacara Dialibę.

Paweł Strąk - 5

Wolniejszy od Rakelsa i Kity z Cracovii, ale drastycznych błędów nie popełniał.

Andre Micael - 5

Portugalczyk jest chyba na dobrej drodze do odbudowy dawnej formy.

Piotr Petasz - 4

Dobry strzał z rzutu wolnego to za mało na pozytywną ocenę. Tradycyjnie niepewny w defensywie. Po jego złym zagraniu wyszła kontra Cracovii na 1:0

Herold Goulon - 6

W pierwszej połowie zasłużył na 7, ale w drugiej tylko na 5. Ciągle brakuje mu sił na 90 minut meczu.

Kamil Drygas - 5

Bez wyrazu i zdecydowania w ofensywie. Zabrakło mu odrobiny szybkości, żeby dogonić Budzińskiego i zlikwidować: blokiem lub faulem kontrę Cracovii, po której padł gol.

Wagner - 5

Kilka niezłych akcji, szczególnie do przerwy. Niestety brakowało precyzji przy strzale z 12 metrów, a to była bardzo dobra okazja

Jakub Wójcicki - 5

Tradycyjne atuty: waleczność i wybieganie. Tradycyjne słabości: słaba technika i w efekcie niedokładności w szybkiej grze.