Kto był najlepszy? Oceniamy Zawiszę po meczu w Bielsku-Białej [SONDAŻ]

W ostatnim tegorocznym spotkaniu T-Mobile Ekstraklasy bydgoscy piłkarze przegrali 1:2 w Bielsku-Białej z Podbeskidziem. My oceniamy naszych zawodników. Skala od 1 do 10.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

Grzegorz Sandomierski - 4

Bronił nieźle..., ale popełnił jeden bardzo kosztowny błąd. Powinien obronić strzał Malinowskiego. A tego nie zrobił.

Damian Ciechanowski - 3

Waleczny, ale szczególnie w pierwszej połowie popełnił za dużo błędów i za łatwo był ogrywany.

Paweł Strąk - 5

Powinna być wyższa nota. Szkoda jednak błędu, gdy po jego odbiciu piłka odbiła się od Micaela i wpadła pod nogi Śpiączki.

Andre Micael - 5

Robił, co mógł, by nie dopuścić do strzału Malinowskiego. Pierwszy zablokował. Drugiego nie zdołał.

Samuel Araujo - 4

Brawo za asystę przy bramce Alvarinho. Niestety Malinowski za łatwo i za często go ogrywał.

Kamil Drygas - 5

Walczył jak mógł, choć i jemu przytrafiały się błędy.

Jakub Wójcicki - 5

Tym razem zagrał jako defensywny pomocnik. I niczym specjalnym się nie wyróżnili.

Luis Carlos - 4

Dopiero w II połowie zaczął pokazywać się na boisku. Daleki jest jednak od swojej optymalnej formy.

Michał Masłowski - 4

Piękne podanie do Kadu, ale od tej klasy piłkarza trzeba wymagać znacznie więcej. Słaby mecz w jego wykonaniu.

Alvarinho - 5

Plus za gola. Dużo biegał, tyle że niewiele z tego dobrego wynikało.

Jorge Kadu - 3

Długo będzie myślał o zmarnowanej okazji. I słusznie. To wstyd, że tego nie strzelił.