Zawisza wyjechał do Hiszpanii. Jest nowy bramkarz

Z nowym bramkarzem i kilkoma piłkarzami, którzy jeszcze do niedawna nie byli mile widziani w Zawiszy bydgoski zespół wyjechał na obóz do Malagi. W Hiszpanii nasza drużyna będzie do 5 lutego.
Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz

W kadrze Zawiszy, która wyruszyła na obóz znalazł się były bramkarz m.in. Lechii Gdańsk i ostatnio Bytovii Bytów Sebastian Małkowski. Ale to nie jedyna niespodzianka. Do Hiszpanii wyjechał również Stefan Denković. Czarnogórzec był na testach w Zawiszy, ale według trenerów jego umiejętności nie predysponowały go do gry w naszej drużynie. Jednak straty bocznych pomocników - Luisa Carlosa i Wagnera - sprawiły, że szanse Denkovicia na angaż nad Brdą wzrosły.

Co ciekawie w kadrze na obóz znaleźli się również Mica i Alvarinho, z których Zawisza chciał zrezygnować. Nie wiadomo, jak długo w Maladze potrwa pobyt Michała Masłowskiego, który za kwotę 800 tys. euro na dniach sprzedany będzie do Legii Warszawa.

Bardzo możliwe, że już w Hiszpanii do Zawiszy dołączą kolejni piłkarze.

Kadra Zawiszy na obóz w Hiszpanii:

Bramkarz: Grzegorz Sandomierski, Sebastian Małkowski

Obrońcy: Sebastian Ziajka, Łukasz Nawotczyński, Andre Micael, Cristian Pulhac, Damian Ciechanowski, Luka Marić.

Pomocnicy: Kamil Drygas, Jakub Wójcicki, Mica, Sebastian Kamiński, Iwan Majewski, Jakub Smektała, Michał Masłowski, Stefan Denković, Jakub Łukowski, Alvarinho.

Napastnicy: Rafael Porcellis, Arkadiusz Gajewski, Jakub Świerczok.