Zawiszanie po meczu w Gdańsku. "Czas na remisy się skończył"

- Dwa punkty w dwóch meczach to duży pozytyw. Nie tracimy goli. Ale czas na trzy punkty. Czas na remisy się skończył - powiedział po meczu z Lechią Gdańsk Sebastian Ziajka
Zawisza

Więcej o Zawiszy na twitterze @R_Jaskot

Kamil Drygas

Możemy cieszyć się z punktu, to cenna zdobycz. Za tydzień gramy z Piastem Gliwice i myślę, że będzie nieźle. Potrzebujemy kompletu punktów, nasza sytuacja nie jest dobra. Lechia ma mocną ekipę, zepchnęli nas do defensywy. Dziś grałem wyżej niż z Górnikiem Łęczna. Mieliśmy odciąć dwóch defensywnych pomocników, żeby nie oni rozgrywali, ale stoperzy. Myślę, że w pierwszej połowie to wyglądało nieźle, ale w drugiej połowie cofnęliśmy się zbyt głęboko. Czyste konto to pozytyw, ale dziś mieliśmy zbyt mało sytuacji podbramkowych.

Sebastian Ziajka

Z przebiegu meczu punkt to dobry wynik. W pierwszych 15 minutach nas nie było. Zresztą cała druga połowa to była gra w obronie. Lechia ma dobry zespół i atakowała. Dwa punkty w dwóch meczach to duży pozytyw. Nie tracimy goli. Ale czas na trzy punkty. Czas na remisy się skończył. Nad grą obronną pracowaliśmy bardzo dużo. Myślę, że to widać. Wierzę, że to będzie się zazębiało jeszcze lepiej.

Sebastian Kamiński

Ten punkt trzeba szanować. Każdy się dla nas liczy. Teraz przyjeżdża Piast i gramy o pełną pulę. Dziś grałem z prawej strony. Tam czuję się lepiej. Tam też grałem we Flocie. Ale z lewej strony też czuję się nieźle.

Bramkowa okazja Alvarinho? Ćwiczymy takie sytuacje na treningach. Widziałem wychodzącego Alvarinho i mu dograłem silną piłkę. Alvarinho mówił, że obrońca go trzymał i dlatego nie zdążył.