Sport.pl

Tarasiewicz bierze drugiego piłkarza z Zawiszy

Rafael Porcellis rozwiązał umowę z bydgoskim klubem i został graczem Korony Kielce.
Napastnik z Brazylii przeszedł do Zawiszy latem ub. roku. 28-latek zagrał w ośmiu meczach, gola nie strzelił. Obecnie nie miał miejsca w składzie bydgoskiej drużyny. Był trzeci w kolejce do gry w ataku, po Josipie Barisiciu i Jakubie Świerczoku. W meczach z Górnikiem Łęczna i Lechią Gdańsk nie wystąpił.

W piątek został przez Koronę zarejestrowany w PZPN. Podpisał kontrakt do 30 czerwca 2015 roku. Jest drugim piłkarzem, którego szkoleniowiec Korony Ryszard Tarasiewicz bierze ostatnio z Zawiszy. Wcześniej do Kielc przeniósł się skrzydłowy Luis Carlos. On grał w bydgoskiej drużynie już za czasów Tarasiewicza w Zawiszy.

Więcej o:
Komentarze (7)
Tarasiewicz bierze drugiego piłkarza z Zawiszy
Zaloguj się
  • marcinbgd

    Oceniono 15 razy 11

    A Strąka nikt nie chce?

  • kibico11

    Oceniono 6 razy 4

    Rafael nie potrafił wkomponować się do zespołu , potem spadła na niego fala krytki i chłopak się podłamał , ale prawdą jest to że nie radzi sobie w innych klubach. Rafalel strzelał praktycznie tylko w Portugalii i to sporo bramek lecz np. w Szwecjii w ciągu 2 lat nie strzelił ani jedej bramki! I to nie jest przypadek ze w Zawiszy mu się nie udało poprostu nie potrafi odnaleźć się w innej lidze .. i nie wróże mu przyszłości w Kielcach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX