Słodycze dla dzieci za bilety - odsłona druga na Pogoń Szczecin

Pierwsza część akcji Zawiszy ?Słodycze za bilet? była bardzo udana - kibice przynieśli pół tony słodkości, które klub przekazał podopiecznym Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych.
Jakub Smektała, Paweł Strąk i Sebastian Ziajka, którzy pojechali na ul. Traugutta, zagrali z dziećmi w piłkę przy okazji przekazywania 500 kg słodyczy, które zebrano przed meczem z Lechem.

Wielu kibiców skorzystało z propozycji klubu i do kas przyszło ze słodyczami za ok. 10 zł. W zamian za to bilet na spotkanie mogli kupić za złotówkę. Podziękował im za to właściciel Zawiszy, Radosław Osuch.

- Dziękuję za tak liczne Wasze przybycie na ostatni mecz z Lechem i żywiołowy doping, który bardzo pomógł w naszym historycznym zwycięstwie. Liczę, że na kolejnych meczach będzie nas jeszcze więcej, a nasi piłkarze odwdzięczą się nam zwycięstwami. Zawiszacy grają i walczą wspaniale! Warto przychodzić na stadion, gdyż wrażenia są niezapomniane! - napisał Osuch - Ale nie tylko z gry naszych rycerzy jestem dumny. Przede wszystkim szczęście i duma mnie rozpiera, gdy widzę efekty naszej akcji "słodki smak zwycięstwa" , ponieważ jest to (i tutaj muszę się pochwalić) mój autorski pomysł. A ta wspaniała akcja pomocy dzieciom, poszkodowanym już na życiowym starcie, rozwinęła się nieprawdopodobnie, a ogromne szczęście wymalowane na tak wielu twarzyczkach jest nie do opisania. Rozdaliśmy ponad pół tony słodyczy! Dlatego kontynuujemy akcję na następnym meczu z Pogonią i apeluję do Was, bydgoszczan, o dostarczenie szczęścia kolejnym dzieciom - dodał właściciel bydgoskiego klubu.

Spotkanie z Pogonią odbędzie się we wtorek, 7 kwietnia, o godz. 20.30. Bilety można nabyć w kasach przy ul. Gdańskiej 163, w dniach: 30 marca: 17-19; 4 i 6 kwietnia 14-18; 7 kwietnia 9-21.30 oraz w punktach STS i empikach, a także przez internet - w serwisie kupbilet.pl

Jesteś kibicem z Bydgoszczy? Dyskutuj i dołącz do nas na Facebooku Sport.pl Bydgoszcz